Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mibaj a zsidókkal? Miért...

Mibaj a zsidókkal? Miért utàljàk öket egyesek? Mit vétettek az emberiség ellen?

Figyelt kérdés

A kedvesemtöl folyton azt hallom, hogy minden a zsidók hibàja, tönkre akarjàk tenni a vilàgot, stb... Lehet, hogy naiv vagyok, de nem tudom felfogni, hogy ezt mivel érdemelték ki. Màr kérdeztem a baràtomtol, de nem tudott kielégitö magyaràzatot adni szàmomra, hogy miért gondolja ezeket. Szeretem a pàromat, de màr nagyon unom ezt a fröcsögést.



Szerintetek tényleg ilyen elvetemült nép, akiket utàlni kell, mert tönkre akarjàk tenni a vilàgot? És ha igen, miért?


Mit gondoltok erröl?


(Legyetek szivesek kiméljetek meg az üres fröcsögéstöl, konkrét magyaràzatot szeretnék arra, hogy miért gondoljàk ezt egyesek. Köszönöm! :)



2012. jún. 27. 13:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Nincs velük semmi baj. A magyarság jóhírének a világban számtalan zsidó származású képviselője van, csak büszkék lehetünk rájuk. Nyilván a zsidók között is akadnak gazemberek, bűnözők, ahogy a magyarok között is. Viszont szerencsére számtalan jó ember is akad. A zsidók egy különleges sorsú nép, Jézus óta előítéletek lengik őket körül, sokszor ők is tehetnek arról, hogy különcnek másnak, vagy nagyképűnek tartják őket. De személy szerint, közvetlenül, mint ember az emberrel még soha egyikkel sem volt bajom, csak pozitív élményeim vannak velük kapcsolatban, iskolából, munkahelyről, szerelmeim emlékeiből, bárhonnan.
2012. jún. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
6%
2012. jún. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
Elgondolkodtató utána nézni az antiszemitizmus terjedésének Japánban. A 20-as 30-as években hozzájuk is elér a Cion bölcseinek jegyzőkönyvei, de mivel nincsenek zsidó közszereplők akiket utálni kéne, egyáltalán teljesen távoli dolog számukra a zsidók, kissé félreértelmezik a dolgot és kitalálják a "Fugu plan"-t. Aztán elveszítik a háborút, rögtön utálni kezdik a zsidókat. Tipikus.
2012. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
27%
Olvasd el ezt is: [link]
2012. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%

meg itt ez is:

[link]

2012. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%

Izrael miatt utálni a zsidókat olyan, mint Orbán miatt a magyarokat.

Remélem nem csináljátok ezt.

2012. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Az első válaszoló vagyok, hozzátennék még valamit... ha igaz a feltételezés, hogy a zsidók kitűnő pénzemberek, nagyon jól értenek a gazdasági folyamatokhoz, akkor ebből csak egyetlen értelmes konzekvenciát kellene levonnunk, hogy ám legyen, akkor minden komoly pénzügyi posztra nevezzük ki őket. Mert ha igaz, hogy a magas feketebőrűek jó kosarasok, ezért játszanak Szolnokon, Körmenden és mindenhol a világban, akkor csinálja mindenki azt, amihez a legjobban ért. Egyébként a mi kis vállalkozásunknak is zsidó könyvelője van, meg is vagyok vele elégedve. Ahogy Schindlernek is természetesen zsidó könyvelője volt a filmben...
2012. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
5%

7-es:

Olvasd el amit a 4-es linkelt mondjuk a 6,7,8-as jegyzokonyvet 15.oldaltol

ja mikor is irtak? mikor adtak ki?, hahooo...


a Kerdezo is azzal kapcsolatban kerdezett, amit a parja mond "tonkre akarjak tenni a vilagot"

ennel fogva nem az egyes, pl hazankban elo zsidokrol van itt szo

ennel fogva mi jo hivatkozasokat adtunk, melyekbol lathato, hogy miert terjedt el ez a szemlelet


persze legyenek zsido kozgazdaszaink, s igy a sajat fegyveruket hasznalhatjuk ellenuk, csak arrol kell meggyozodni, hogy valoban a mi hasznunkat szolgalja

2012. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
69%
8-as, számomra teljesen érdektelenek az összeesküvés-elméletek. A saját tapasztalatomnak hiszek.
2012. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
35%
Azért mert ezek olyan gátlástalan személyek akik pénzért szemrebbenés nélkül gázolnak át bárkin. És nem rettennek vissza a gyilkolástól sem ha abból előnyt tudnak szerezni. Lásd: Palesztínok.
2012. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!