Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az emberekben miért van ilyen...

Az emberekben miért van ilyen brutális mértékű gyűlölet a melegek ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen olvasom, hogy sokan egyszerűen kiirtanák a melegeket, vagy jobb esetben elaltatnák őket, mint egy kutyát...

Szerintem ez nagyon brutális. Én eddig a közönyösség teljes erejével szartam le a témát, de komolyan mondom, hogy az interneten olvasható kommentek hatására annyira megsajnáltam őket, hogy egy ideje teljesen melegpárti lettem és szinte minden jogot megadnék nekik. Nem viccelek, tényleg ez az oka. Kezdem megérteni, hogy az amcsik miért találták ki a "BashBack" nevű szervezetet, pedig én mindig elleneztem az erőszakot. De most komolyan, mire jó ez a gyűlölködés ? A cigányellenességet megértem, a politikusellenességet is, de a melegek mit ártottak ennek az országnak ? Ha jól tudom, Magyarországon nincs bársonymaffia, a melegek nem lopnak vagy ilyesmi.

Ha néha beírom, hogy talán nem kellene ilyen drasztikusan nyomni a dolgokat, akkor rögtön zsidó vagyok és b*zi, konzumidióta, "eszdéeszes", libsibibsi, cionista, agymosott- csupa olyan dolog, aminek köze nincs a témához.

Úgy érzem, hogy az egész nincs arányban. Attól, hogy valaki nem azt szereti mint a többiek, talán nem kellene összeverni, megölni meg végképp nem, főleg nem a gyerekeket!

Ez is egy hülyeség, hogy egy csomó ember elvetetné a gyerekét, ha megtudná, hogy meleg lesz... ilyenkor bezzeg jöhet az abortusz.

Tényleg, egyszerűen nem értem.

Amúgy ha a kérdésemből nem derült volna ki, nem vagyok sem zsidó sem meleg, és még az "agymosott" vádat is visszautasítom.


2011. ápr. 9. 02:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%

Egy zsidó b*zi konzumidióta eszdéeszes libsibibsi cionista agymosott vagy.


Najónem :P


Nekem speciel nincs bajom a melegekkel, sőt az egyik kedvenc énekesem és DJ-m is meleg.


Viszont azok akik egy szál tangában denszelnek az autók tetején és össze vissza nyalják egymást azokat fejbe tudnám lőni én is. Undorító egyszerűen amiket ott művelnek.

Én se álok ki a barátnőmmel Ádám Éva kosztümben a város közepére nyalogatni egymást és ordibálni mindenféle hülyeségeket.


Akik ezt csinálják azok nem melegek hanem mocskos b*zik és köcsögök, és az egy kiírtandó faj.

2011. ápr. 9. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
23%
Az autó tetején táncolást és a nyilvános csókolózást én is elítélem, de ez már egy válaszreakció az emberek utálatára.Régen Rómában miért nem volt melegfelvonulás, holott akkor normális dolognak számított a homoszexualitás is?
2011. ápr. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
47%
Mert undorítóak. Neked nem fordul fel a gyomrod még a gondolattól is, hogy két férfi hátulról megpakolja egymást?
2011. ápr. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

"Régen Rómában miért nem volt melegfelvonulás, holott akkor normális dolognak számított a homoszexualitás is?"


Itt is normális dolognak számítana, ha nem parádéznának.

2011. ápr. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
35%

Persze, de ha az emberek nem gúnyolnák, meg zaklatnák őket, biztos nem lenne parádé sem. Ez olyan mint a gyerekeknél a dac.

Csakazértis. Majdénmegmutatom.

El kellene őket fogadni olyannak, amilyenek, nem piszkálódni.

2011. ápr. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

El voltak fogadva úgy, ahogy voltak, annyira kötöttek beléjük, mint a heterokba. Képzeld, velem is szoktak "viccelődni" meg a barátnőmről, a kedves munkatársak, bőven bunkóság szinten. Tehát ők diszkriminálnak? Nem, csak taplók.


De a normális, hétköznapi embereknek semmi, de semmi bajuk nem volt a melegekkel. Mint ahogy ma sincs. Ha élik rendesen az életüket, annyira kötnek beléjük, mint ahogy egy hetero emberbe is belekötnek. Sajnos, ez egy ilyen világ. Csak ők kikérik maguknak, mert hát miért ne.


A magamutogatás miért viszi őket előrébb? Inkább csak gerjesztik az utálatot. Ha ők is úgy élnének, mint bármilyen hétköznapi, normális ember, a társadalom elenyésző részének lenne velük baja. Igen, lennének olyanok, akik beszólnának, de engem a barátnőmmel volt, hogy egy cigány család egész végigpocskondiázott, mert hozzám bújt, amíg utaztunk. Pedig ő ízig-vérig nő, én meg férfi. Aztán mégis megkaptunk mindent. Vannak ilyen embere, sajnos.

2011. ápr. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 menta34 ***** válasza:
85%

A melegek mindig azzal jönnek, hogy természetes és el kell fogadni, csak nem értik meg, hogy ami természetes azt senki nem hirdeti meg coming-out -ol vele.


A másik bajom, hogy érdemes chat-en körbenézni, nem kímélnek se heterót se gyereket és szánalmasan össze vissza kamuznak, hogy jobb színben tüntessék fel magukat.

2011. ápr. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem. Főleg,hogy ma már a szex-kultúrához tartozik az orál és az anál is. Ami pedig a melegekre jellemző. Ők ugyanis nem tudnak másképp szeretkezni,ellentétben a nem melegekkel.

Azzal viszont én sem értek egyet,hogy reklámozzák magukat.

2011. ápr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem a homoszexualitás minden, csak nem természetes.

De azt is mondhatnám, hogy férfivá és nővé teremtette Isten az embert (is, meg a legtöbb állatot is).

2011. ápr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%
Én pl. nem gyűlölködöm, de nem szeretem a melegeket. Természetellenes és kész. Otthon a 4 fal közt persze mindenki azt csinál, amit akar, de ez a melegfelvonulás, meg a "mindenki előtt hirdetem, hogy meleg vagyok" típus taszít.
2011. ápr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!