Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehetne megoldani a...

Hogy lehetne megoldani a cigány problémát, hogy ő is hasznos elemei legyenek a társadalomnak?

Figyelt kérdés

Szerintem már gyerekkorba hatni kellene rájuk, bár hiába próbálják a tanárok, ha otthon a nyomort kapja és látja !

Ebben fog felnőni és ezt fogja követni!


Az "út a munkához" meg hasonló kormány projektekkel nem mennek már semmire, mert a 20 éves cigánynak már nem lehet és fölösleges elmagyarázni, hogy tanuljon és dolgozzon !

Mi lenne akkor a megoldás ?


2010. márc. 4. 12:36
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
40%
kérdezzük meg obamáékat. ők tudják a választ
2010. márc. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
86%

a felnőtt cigányokat rá kell venni a munkára, ezt úgy érted el, hogy nem kap segélyt csak ha dolgozik, vagy több pénz járjon ha dolgozik.


megkapja a lehetőséget a választásra, hogy dolgozik, vagy helyette bűnözik. (hú jobbikos létemre mennyire liberálisan tudok ám írni figyelitek?:) )


Ha a rablást választja, akkor nincs megélhetési bűnözés, hisz ő választotta, mehet a dutyiba. Noh de itt jön a következő probléma, a börtön.


Át kell alakítani a börtönöket, egyrészt, hogy ne lazulni járjanak oda, illetve nem megadni a lehetőséget, hogy ott gyúrjanak, izmosodjanak.

Önfenntartó börtönök kellenek, tartsák el magukat a rabok, persze ha kiküldöm őket követ törni, akkor az valahol szintén erősödés, de ennyi még belefér.


Jelenleg az adófizetők fizetik a cigányok segélyeit, támogatásait, amivel ők visszaélnek.

Az adófizetőktől fognak rabolni-lopni.

Ha börtönbe kerülnek, akkor az adófizetők pénzén nyaralnak bent a dutyiban, ahol jól kiépítik a kapcsolataikat, kigyúrják magukat.


Kijönnek és folytatják tovább, hogy a cigány vajda szavait idézzem "Terminátorként".

2010. márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
54%
előítélet!:az emberek nagy része előítélet miatt amúgyse adna cigánybőrűnek munkát sajnos.
2010. márc. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
77%

[link]


Így ,hogy egymást leápolják.

2010. márc. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
50%
Hát, tudom hogy megvalósíthatatlan de már kicsi korban el kellene elvinni a gyerekeket az olyan helyről ahonnan csak a rosszat tanulhatják, aztán 15+ évesen vissza vezényelnék őket a szüleihez. Az idősebbekkel nem tudom.
2010. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
83%
Keszpenzes segelyeket be kell szuntetni 6 honap utan. Aki nem dolgozik 6 honap utan sem, annak kotelezo tarsadalmi munka fejeben kapjon kaja jegyet es az allam utalja at a penzt az illetekeseknek a rezsire. A gyerekei az iskolakban kapjanak ingyen reggelit, ebedet es uzsonnat.
2010. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
78%
be kellene vezetni náluk a születés szabályozást,(bőven elég lenne 1 purdé, 1 családnak)hogy rá legyen kényszerülve a munkára, mert így megélnek a gyerekek után járó segélyekből
2010. márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy!!!Ha ők nem akarják akkor mi miért vergődjünk velük??Hosszú évek óta nem tudnak beilleszkedni.Aki meg beakart az már rég normálisan és és dolgozik.Én ki raknám őket egy lakatlan szigetre...
2010. márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 sulfur ***** válasza:
100%

12:45-nek: Tökéletesen igazad van! Én sem írhattam volna jobbat!

12:50-nek: Miért, Te adnál cigánynak munkát? Te beengednéd a lakásodba, akár kőműves, akár vízvezeték szerelő? Persze ez a az előítélet! De vajon miért van ez így? És már több évtizede? Azt hiszem, a cigányok mindent megtettek azért, hogy ílyen kép legyen róluk! Magyarországon elég sok nemzetiség él. Mondj egy másikat a cigányon kívül, akikkel gond van!

2010. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
93%

Utolso!

Nem teheted meg. Es ezzel megoldas sem lesz. Ez a baj, hogy ebben latjak a megoldast sokan, pedig ez csak beszed.

2010. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!