Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan oldanátok meg a gazdasá...

Hogyan oldanátok meg a gazdasági problémát?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem problémát, hanem problémáit.

És mivel nagyon sok van, egy ilyen portálon nem lehet még sziluetjében sem a megoldás.



Kérdezz rá, valami szűkebben értelmezhető területre!

2011. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ingyen sör.


Ugyanúgy meg maradnának a problémák, de legalább jól éreznénk magunkat.

2011. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
No gazdaság, no probléma!
2011. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Először is a gondolkodásmódbeli problémákat kellene megoldani, mert ezzel a magyargyűlölő, önző, irigy, egymást eltipró magyar gondolkodásmóddal nem lehet várat építeni, mint ahogy abból a bizonyosból sem.
2011. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én például könnyíteném a magyar vállalkozások terheit mindenféle szempontból(adó,járulék stb),és egyszerűsíteném az adminisztrációt is.
2011. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Még valamit,hogy elég nehéz így erre a kérdésre válaszolni,mert mondjuk azt se tudjuk,hogy mire mennyit költ az állam.Ha az adatok birtokába lennék,könnyebben ki lehetne találni,hogy miként oldanánk meg az ország gazdasági problémáit.Bár akkor is csak találgatni lehetne,mert fel kellene mérni,hogy milyen intézkedésnek milyen következményei lennének a gazdasági folyamatokra,a tőzsdére,a forintra stb.
2011. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"Én például könnyíteném a magyar vállalkozások terheit mindenféle szempontból(adó,járulék stb),és egyszerűsíteném az adminisztrációt is." Szerintem ezt is csinálta. Én legalábbis így érzem.
2011. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Emelném az ÁFA-t azokon a termékeken, amik köztudottan rombolják az egészséget.
2011. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez nem lenne rossz ötlet, cigaretta, alkohol beleférne ebbe a körbe, csak az lenne a baj hogy a feketekereskedelem még nagyobb teret kapna, mivel ha nagyon drágán adnák nem biztos hogy megvennék, a seftelők pedig kapnának az alkalmon és kihasználnák. Komoly üzletember vagyok, rálátok az ilyen dolgokra. Azonkívül lennének sokan akik akkor is megvennék, inkább az összes pénzüket erre fordítanák mint a családjukra, mert ugye ők függnek ezektől a szerektől, és a gyerekek csak a második helyen állnak. Amire eddig jutott egy szegényebb családban, ott nem biztos hogy jutna továbbra is. Gazdagon meg teljesen mindegy, bár én se nem cigizek se nem iszok. A szenvedély betegségek nem pénz függők.
2011. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!