Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tud a politika nyujtani...

Mit tud a politika nyujtani egy milliardosnak?

Figyelt kérdés
Nem ertem, hogy a Waberer Gyorgy, hogy lett most miniszterelnoki megbizott. Mire jo ez neki a cege 80 milliard forintot er, piacrol szedte meg magat, nem az allami megrendelesekbol, komoly raktarai vannak angliaban, nemetorsdzagban. Romaniaban... Nagy kapcsolati tokeju ember. Most, hogy megbizott lett o fogja levezenyelni a soforkepzest magyarorszgon. Ok kicsit lelkes ezzel meg gond sem lenne, de most hipp-hopp megvette a regi SZOT udulo torzot (ami amugy dicseretes, mert tenyleg randa volt) en erzek ebben valami gesztust a politika fele, vagy valami hasonlot, hisz eddig is megvehette volna, de most vette, miutan "nagyember" lett. Vegezetul megjegyeznem nem latok semmi negativumot az egeszben csak nem ertem. Talan szeretne beirni magat a magyar tortenelembe, valami olyasmit letrehozni, ami fenn marad az utokornak... En ilyesmit latok benne.

2015. júl. 14. 18:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ha vállalkozó vagy soha nem lehet megállni.

Sokan ebbe buktak bele, hogy azt gondolták, ők már lazíthatnak.

2015. júl. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
66%

18:40

"Onnan, hogy a hatalmasok étvágya kielégíthetetlen."


Annyira imádom az ilyen outsider dumát. Most őszintén, hány hatalmast ismersz?

2015. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
11: Ez. Ha megállsz, akkor visszafejlődsz.
2015. júl. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk a motivációját.


Ez bizony lehet a még több pénz/hatalom, de az is, hogy jobbá tegye az országot (komolyan, bármelyik).

2015. júl. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
58%

A szellemi elit - külföldön vállalkozik.

A szellemi másodosztály - Magyarországon vállalkozik.

A szellemi harmadosztály - politikus...

2015. júl. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Waberer miatt vezették be az útdíjat. Elég régóta nyalja Viktorkát. Az elmúlt 5 évben hogy kinőtte magát.
2015. júl. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

17:34

"Waberer miatt vezették be az útdíjat."


Persze. Minden bizonnyal... :D

2015. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Annyira imádom az ilyen outsider dumát. Most őszintén, hány hatalmast ismersz?"


Jobban megválogatom a barátaimat ennél. Miért, te hányat ismersz, hogy kijelenthesd, NEM az az oka?

Mutass nekem légyszíves olyan nagyhatalmú politikust, akinek elsődleges szempontja egy élhető ország, ahol minden ember boldog, és minden remekül működik, NEM pedig az hogy szaporítsa a vagyonát (és ezzel lineárisan a hatalmát) sok millió adófizető költségén, és fizetek neked egyösszegben 100000 forintot. Én pedig majd keresgélek olyan politikusokat, akik a saját nyomorult kis életüket teszik jobbá egy ország költségén, és minden ilyen után fizetsz nekem 100 forintot. Na akkor én kezdek: Soros György. Te jössz...

Meglátjuk, a végére kinek lesz több pénze. Valamiért olyan érzésem van, mégiscsak elutazom a Kanári-szigetekre nyaralni :$$$


Ja, és nem "outsider" hanem "insurgent" a helyes kifejezés...

2016. aug. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Hatalmat és befolyást. És minő véletlen, ezeket valahogy egyikük se használja jó célokra, sokkal inkább arra hogy ártson az embereknek, nahát nahát milyen érdekes dolgok ezek.

Kedves tetr...izé, Tercier, kérlek sorolj fel pár önzetlen, jólelkű, emberszerető hatalmast, ha ennyire jól tájékozott vagy, egy percedbe se fog kerülni. Csak mert addig kb. annyira hiteles a meséd, mint amikor Pataky Attila sztorizgat a belülről simogatós testépítős ufókról.

Ja, és mellesleg eléggé padló, szánalmas taktika hogy zoknibábokkal próbálod az álláspontodat erősíteni...lerí belőle, hogy saját magadon kívül más nemigen ért egyet veled...

2017. júl. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Még több hatalmat

még több befolyást

még több pénzt

- da capo al fine -


Tercier meg helyből kapta a mínuszt.

2018. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!