Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Csintalan hány %...

Szerintetek Csintalan hány % ot hoz a Jobbiknak a Fidesztől?

Figyelt kérdés

[link]


Mekkora egy tapló ez a pali!


2010. márc. 4. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Egyet szavazatot biztos hozott, az enyémet. (De Vámos György is besegített. Valahogy ez a csúszómászó ritkábban kerül a képbe, pedig nagyon nyomják az Echo Tv-ben.)
2010. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Hajrá jobbik
2010. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Na,most már tuti a fideszre szavazok:D
2010. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
ez egy fasz, sztem. párttól függetlenül.
2010. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Csintalan az MSZMP-ben is nagyvezér volt, aztán sokan ivott és patkány módjára viselkedett az albérlete környékén, kirúgták. A fia nagyvállalkozó. Egy időben bordélyokat akartak építtettni, amikor arról volt szó, hogy ez legális lesz. Miért szavaznánk rá?
2010. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Csintalan egy utolsó bűnöző, a Hír Tv-t minősítő, hoyg egy egykori bűnöző MSZP-s nagykutyát így a keblére vesz. Régen néztem a "Péntek esti sajtóklubot", Bayer, Lovas, Bencsik, Járai négyessel, ott egyfolytában csintalan szidták, utána meg együtt szopták a HÍR TV-ben a cigány Orbán farkát.:) Összeillenek! Hajrá Jobbik!
2010. márc. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Vámos György MAZSIHISZ-es volt, csak összeveszett velük, fel is jelentette őket, hogy felgyújtották a házát!:P

Most meg népnemzeti magyar zsidaj lett, aki a MAZSIHISZ-t szidja, vérbeli mocsokláda, ahogy a többi FIDESZ-csicska is. Hajrá Jobbik!:)

2010. márc. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Csintalan egy senki. A Fidesz és a HírTV magát minősíti vele.
2010. márc. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%

Én nem bírom a stílusát, nem nézem a műsorát, nem szavazok miatta.

Hajrá MSZP.

2010. márc. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23.20: Kösz a kiegészítést. Nem tudtam Vámosról ezt a hátteret, de gondoltam, hogy ilyesmi lehet. Hát nagyon undorító, még Csintalanhoz képest is.
2010. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!