Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olvastad Vona levelét Bayernek...

Olvastad Vona levelét Bayernek, ami Orbánnak szólt valójában?

Figyelt kérdés

Tanulságos!


[link]


2010. márc. 5. 13:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
7%
Valóban tanulságos, kiderül belőle, hogy ez az ember kényszeresen meg akarja semmisíteni az ellenfeleit, és kábé annyira érdekli a demokrácia, mint engem az Avatar. Mi az hogy eltakarítani egy pártot?!
2010. márc. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Meg hát! Ezeket a mocskokat el kell taposni! Addig a Magyar nem érezheti hazájának Magyarországot!


Hajrá Jobbik!

2010. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Valóban tanulságos, kiderül belőle, hogy ez az ember kényszeresen meg akarja semmisíteni az ellenfeleit, és kábé annyira érdekli a demokrácia, mint engem az Avatar. Mi az hogy eltakarítani egy pártot?!



Pedig egyszerű.

A szemetet kiseperni a közéletből!

2010. márc. 5. 13:46
 4/17 A kérdező kommentje:

És azt hogy a demokrácia nem érdekli miből szűrted le?


Mellesleg a szélső ultra-liberalizmus maga a diktatúra.

2010. márc. 5. 13:48
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"Valóban tanulságos, kiderül belőle, hogy ez az ember kényszeresen meg akarja semmisíteni az ellenfeleit, és kb. annyira érdekli a demokrácia, mint engem az Avatar. Mi az hogy eltakarítani egy pártot?!"


nem a Vona mondta pár héttel vagy hónappal ezelőtt, hogy egy pártot akarnak(2/3-ad), nem a Vona mondta, hogy 15-20évre akarnak berendezkedni.

Nem a Jobbiknak áll annyiból az összeg megszólalása, hogy a másikat szapulják és a hatalmat vadásszák.

szerintem jobban betartják a demokrácia szabályait mint az mszp és a fidesz.


a riportban sem győzködte a műsorvezetőket, hogy mi van az országban, van e cigánybűnözés, politikusbűnözés, stb. Vona okosan megmondta, hogy majd a szavazók eldöntik április 11-én, hogy szerintük van e. Szerintem ez eléggé demokratikus volt, a szavazóknak adják a döntést.

2010. márc. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Vicces hogy egyre kevesebb fogás a Jobbikon és egyre képtelenebb dolgokba csúsznak a parlamenti pártok.

És ezzel párhuzamosabban itt a gyk-n is, mindennel csak vagdalkóznak, de semmit nem támasztanak alá.

Komolyan mondom, már lassan szánom néha őket!

2010. márc. 5. 13:58
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
És kinek van joga eldönteni, mi a szemét? Neked? Nekem?
2010. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

És kinek van joga eldönteni, mi a szemét? Neked? Nekem?


Nem és is!


Nekünk! A választóknak, akiknek vagy színt visznek az életébe és a boldogulást jelentik, vagy a kiszolgáltatottságot, és a szürkeséget.

A társadalom dönt.

2010. márc. 5. 14:40
 9/17 anonim ***** válasza:
5%
Ez így van, csak nem értem, hogy akkor mi ez a megsemmisítés dolog? Az mszp így, mélyponton is maga mögött tud kb annyi embert, sőt, többet, mint a jobbik, ( persze, tudom, ti már hatszázezer százalékon vagytok, csak az aljas média ) akkor hogy jön bárki ahhoz, hogy azt mondja, hogy ki kell szorítani a közéletből? Aki rájuk szavaz, az nem ember, vagy mi?
2010. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ez így van, csak nem értem, hogy akkor mi ez a megsemmisítés dolog? Az mszp így, mélyponton is maga mögött tud kb annyi embert, sőt, többet, mint a jobbik, ( persze, tudom, ti már hatszázezer százalékon vagytok, csak az aljas média ) akkor hogy jön bárki ahhoz, hogy azt mondja, hogy ki kell szorítani a közéletből? Aki rájuk szavaz, az nem ember, vagy mi?


Komolyan, nekem semmi bajom veled.

Valahogy tudom hogy egy aranyos csjszi lehetsz.

Semmi esetre sem tartalak ellenségnek, ahogy azokat sem akik MSZP sek.


A megsemmisítés az ideológiának szól, annak a tudatos vagy nem tudatos magyarellenességnek ami akarva vagy akaratlan, összeforrt az SZDSZ tetteivel, felfogásával, cselekedeteivel.


Komolyan semmibajom a nagytőkével, sem a zsidókkal, és két biszex hölgyet is szívesen kényeztetnék. Azzal sincs bajom ha valaki adott esetben okádásig szívja magát THc vel. Nem vagyok nálad sem jobb sem rosszabb, sőt lehet hogy "rád is mennék ha találkoznánk.


De vannak tények:


1 Az eddigi út amit járt az ország az nem járható, sem gazdaságilag, sem erkölcsileg, sem nemzetileg.

2 A balíb oldal vezette az országot főleg és leszerepelt." elég sokat voltam külföldön hogy érezzem az eltérést"

3 most sem tudnak semmit mondani csak hazudoznak és vádaskodnak, nem látom hogy mitől lenne jobb ha maradnának hatalmon.

4 Teljesen érthető hogy miként jutottunk idáig, és aki nem a demagógiák rabja az tisztán látja.

5 Csak a Jobbiknak van olyan megoldás a kezébe ami hiteles és a 20 év agóniáját kezeli.

6 a társadalom nem egy az egyéntől független massza, az az ha egységesen jobb akkor az egyénnek is nagyobb lehetőségei akadnak

7 legyen már érve is valakinek ha nem ért velem egyet, és próbáljon többrétűen gondolkodni " ebben a zsidóktól nem lenne szégyen tanulni" " egy zsidónál dolgoztam 2 évet"

2010. márc. 5. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!