Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor a kormány azt hangoztatj...

Mikor a kormány azt hangoztatja, hogy hát 30%-os béremelést kapnak a rendőrök, azt miért felejti el már kiemelni, hogy e mellet a pótlékokat pedig szépen megszüntetik?

Figyelt kérdés
Egyik haverom rendőr és ő mondta hogy fel vannak azon háborodva a munkatársaival, hogy szépen be van ígérve az emelés, de gyakorlatilag ugyanannyit kapnak, mivel a fizetésük egy jelentős részét a pótlékok emelték meg. Viszont ezeket most elveszik, de ezt csöndben csinálja kormány.
2015. júl. 18. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Nahaaaaaat, a kormany ilyet csinal? Ejnyebejnye... A vasarnapi boltzarat is mennyire akartak a munkavallalok, meg milyen jo, hogy tobbet lehetnek a csaladjukkal. Vagy varj csak, megse: havi 10-20e forintokat buknak a kieso potlekokon, es k...ra nem ok akartak, hanem a CBA-COOP lobbija jarta ki?


A kerdesre a valasz: ezt hivjak csusztatasnak. Tudod, Gyurcsny Feri is ezt mondta: nem hazudtam, csak nem fejtettem ki az igazsag minden reszletet.

2015. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%
Mondd meg neki hogy ne hazudjon a haverod. Csak sírnak állandóan. Nehogy azt várd hogy bármelyik rendőr azt mondja hogy , bizony elég a fizetés. Többet keres mint az emberek többsége akik minimál bért kapnak. A többi juttatást is említette??? /ruhapénz/ . Az emberek többsége keményen dolgozik. Mig a rendőrök szolgálnak. Nagy különbség.
2015. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Hát egyet érrek az elsövel. A legjobb modszer a nem hazugságra hogy a mondaz második fele lemarad pl azt mondom kapsz 20ezer ft (és lemarad a mondat másik vége hogy csak akkor ha vissza fizeted a dupláját). Igy jobb beadni a népnek csak utáni nem sokan néznek
2015. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
4%
A rendőrök mindig panaszkodnak. Soha nem ismernék be, hogy eleget kapnak. Általában a rendőr, tűzoltó, tanár hármas a legnagyobb nyavalygók, akiknek soha semmi nem elég. Ha kevesli a fizetését, el lehet helyezkedni a versenyszférában, ott annyit kap, amennyiért el tudja magát adni. A legtöbb rendőr így is bőven túl van fizetve.
2015. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

# 4/4 Időpont ma 14:33


Az egyszeri hülyéknél nem nyavalygóbb egyik se. Mint az aki álladóan azokon éli le proli létét akin qrvára nem kéne (rendőr, egészségügyis, tűzoltó, oktatásbeliek). Ne csak a bértáblát nézd! Órabérben mindegyikük szarul jön ki, csak szólok.

2015. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A fizetése 120-130 között van nettóban. Ezt nem nevezném húú de soknak. Nekem gyakornoki fizetésem egyetem mellet ennyi.
2015. júl. 18. 14:38
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

" Mint az aki álladóan azokon éli le proli létét akin qrvára nem kéne "


Nem vagyok proli, tisztességes munkám van, és nem nyavalygok, ellentétben az általam felsorolt szakma képviselői úgy adják elő magukat, mintha annyira pótolhatatlanok lennének. Nem feltétlen sokat keresnek, de a munkájukkal arányban van. Főleg a tanároknál.

2015. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

# 7/7 Időpont ma 14:47


Nem mintha a tisztességes munkán múlna a proliságod. Tanárok meg, hát hogyne. gondolom 3 hónap nyári szünet, meg napi 4-5 óra munka ugye? :-D

2015. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

14:47,


Ó, nem pótolhatatlanok? Akkor gyanítom nem zavar majd, ha rád gyújtom a házat, a tűzöltő nem jön ki megmenteni? Persze többször is meg fogom tenni, elvégre, nincs rendőr, aki elkapjon, hiszen ők nem szükségesek.


És természetesen az sem egy hasznos dolog, hogy a következő nemzedék ne legyen olyan síkhülye, mint te. Elvégre, minek írni és olvasni? Netalán logikát, általános ismereteket tanulni, nemde? Menjünk vissza a barlangba, nem kellenek nekünk ilyen úri dolgok.

2015. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%
Tűzoltò ide vagy oda, a hàz leég. Mire kíèrnek a cìmre, addig bőven leég. Tudom, tapasztaltam, sajnos, a garàzsom kigylladt, tűzoltók 25 perc alatt értek ki. Biztos megzavartam az ebédjüket vagy a sziesztájukat.
2015. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!