Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te mit tennél, ha a közeljövőb...

Te mit tennél, ha a közeljövőben a kormány kötelezővé tenné minden magyar állampolgárnak a chip beültetését bőr alá?

Figyelt kérdés
Sajnos előfordulhat, hogy a döntés már nincs is annyira messze, mint hinnénk. Én biztos, hogy semmilyen körülmények között nem engedném, hogy ennyire elvegyék a szabadságomat, és robotot csináljanak belőlem. Csak a jó oldalát próbálják bemutatni az embereknek, hogy ne ellenkezünk. Lehet, hogy van amiben megkönnyítené a mindennapokat, de arról már nem beszélnek, hogy a felsőbb hatalmak ezentúl minden pillanatban tudni fognak róla, hogy éppen hol és mit csinálsz. Senki sem tudja pontosan, milyen funkciói vannak, lehallgatásra is képesek lehetnek. Ráadásul ha netalán ellenmozgalomba kezdesz, egyszerűen lekapcsolnak róla, és onnantól oda a bankszámlád, és egyéb szolgáltatások, amihez az azonosítóidra lenne szükség. Senki se higgye, hogy ezt csupán azért találták ki, hogy az emberek életének megkönnyítését szolgálja! Eljöhet még nap, mikor gonosz célokra is használhatják ezeket... Aki nem hisz nekem, az olvasson utána részletesen ennek a pontos hátterének (Új Világrend). De egy dologban biztos vagyok, ha együtt összefognák, és az emberek többsége tiltakozna, azzal megállíthatnánk ezt.

2015. júl. 19. 21:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Leszigetelném valahogy. Ha például a kezemen lenne, akkor csak felvennék valami fém karperecet, vagy ilyesmit.
2015. júl. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Először is, nem vagyok radikális, csöppet sem.AZONBAN! ha ilyet megpróbálnának megcsinálni azt hiszem nagyon megbánnák....nem vagyunk kutyák!
2015. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%

szerintem már lett bizonyítva párszor,hogy a diktatúra nem működik sokáig,és manapság már értelmesebbek is az emberek mint párszáz éve mondjuk

ilyen úgyse lesz,a sok majom embert úgyis tudják követni pl facebookon keresztül

2015. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%
A kutyák chipelése csak előkészület,nem soká jönnek az emberek.
2015. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%
Viszont a bevándorlókat be lehetne csippeltetni.
2015. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Azonnal elköltöznék az országból. Már amúgy is ezt tervezem, de ha ilyet elrendelnének, már másnap itt sem lennék!
2015. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

Mondok valamit, annak idején 2010-ben arról cikkeztek hogy 2012-re már a világon az összes emberbe bele lesz ültetve a chip.Én nagyon kivoltam akkor emiatt a hír miatt.Mondanom sem kell nem lett belőle semmi, úgyhogy én ezeknek már nem hiszek.Nem lesz semmilyen chip beültetés, vannak olyan elmebeteg állatok, akik szeretik riogatni a népet.Nem kell mindent elhinni amit az interneten írnak.

Olyan a világon nincs hogy egy ilyen dolgot már évekkel előre ne hirdetnének és nem sulykolnák folyamatosan az emberekbe.Olyan sincs hogy holnaptól bejelentik hogy kötelezően viselnie kell mindenkinek.Felejtsd el, ez csak egy nagy kamu.

2015. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
8%
Bár mondjuk mitől is olyan rossz ez a chip? Amivel tudják azonosítani az embert? Vagy majd a hungarian fbi lefog nyomozni h merre jártam? Kit érdekel, felőlem nézhetik.
2015. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
Nagy ló f aszt a seggükbe, azt kell beültetni.
2015. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

1, A hozzád hasonló paranoid, üldözési mániások már 8 éve ezzel ijesztgetik az embereket.

2, Nem ültethetnek beléd ilyen vacakot, mert emberi jogokat sért.

3, Ha megpróbálnák, akkor fellázadnának az emberek vagy egyszerűen elmennének innen.

2015. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!