Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez már nem propaganda, teljes...

Ez már nem propaganda, teljes átverés?

Figyelt kérdés

Ma volt egy kérdés, a liberális propagandáról.

Nos, én most egy konkrét riportot elemeznék ki,amit az RTL leadott (és ez csak egy a sok közül,gyakorlatilag bármelyiket be lehetne linkelni, és megmondani,hogy mi az abszolút pofátlan hülyítés.)

Tehát a riport:

[link]

0:06: Nos, igen,valóban nagyon fontos, és elengedhetetlen,hogy Fideszes a polgármester.

A magyarok is csinálják ezeket részre, inkább nem reagálok.

0:55: Köztisztasági és komoly közbiztonsági feladat: tehát,az hogy nem fürdenek, a szabad ég alatt alszanak, nem mossák a ruháikat, nem köztisztasági veszély.

Előbb mondta el,hogy nincs pénzük ennivalóra, akkor mit fog enni?Füvet?Vagy inkább több ezer km gyaloglás után éhen hal?Nem, pénzhez kell jutnia, legális módja nem igen van -->közbiztonsági probléma.

0:58: ott jártunk szemetet nem találtunk (tehát hazugság az,hogy szemetelnek -ja és igen, bemutatták az egyetlen tiszta árokpartot...)

1:05: hopp, már is mentegetés, hogy csak egy kuka van (ami egyébként üres, tehát fér bele, ezek szerint gyakran ürítik, vagy tán nem használják a menekültek?...)

1:07: hoppáá...nincs szemét?Persze,hogy nincs mert a plató telítve van a szemeteszsákokkal, amit feltehetőleg nem rég szedtek össze, az RTL meg gyorsan bemutatta,hogy itt kérem nincs szemét.Na és ha fél órával az előtti veszik fel?Rohadtul manipulatív.

Meg összegyűlt szemétről beszél..hogy?Hisz előbb mondta,hogy nincs szemét a városban, mit kellett a közmunkásoknak összeszedni?Ej-ej.


A helyi lakosoknak nincs joguk félni, a nagy jogász szerinte elenyésző a 12-13 rendőrséghez bejelentett besurranás...csak azt felejti el,hogy 1 hónap alatt, és ez csak az amiről a rendőrség tud, illetve nincs benne a nagyáruházakban történt lopás.

Csapatostul vonulnak, és megnézik a fiatal lányokat, című dolog, meg biztos így is, van.

Nézni lehet, jogukban áll, na de a csapatos vonulás bárkiben félelmet kelt, ezek az emberek pedig biztos nem halkan és szerényen vonulnak, szerintem bárkiben félelmet kelt még az is ha csupa,fehér magyar vonul csapatostul, és füttyög, nézegeti a lányokat, ők pedig idegenek, jogos,hogy nagyobb a félelem...a riport szerint meg a hülye rasszista bicskeiek rettegnek, mert tudatlanok, miközben ők, a nagy megmondó emberek a rózsadombi, elkerített házakban élnek boldogan.


Remélem mindenkit kielégít a forrás.


2015. júl. 22. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Ugyanezt csináld meg a kuruttyal is, azután hajlandó vagyok reagálni :-)
2015. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A "kuruty" nem az én feladatom :)
2015. júl. 22. 23:10
 3/9 anonim ***** válasza:

# 2/2 Időpont ma 23:10


Najó, tudod mit, rendes gyerek vagyok, meg a kajámnak is hűlnie kell még:


"0:06: Nos, igen,valóban nagyon fontos, és elengedhetetlen,hogy Fideszes a polgármester."

Minden politkusnál bemondják, sőt ha jól emlékszem kötelező is nekik, az összes titulusukkal együtt. Ez nem a fityiszről szólt, bemondták volna ha MSZP-s, akkor is.


"0:55: Köztisztasági és komoly közbiztonsági feladat: tehát,az hogy nem fürdenek, a szabad ég alatt alszanak, nem mossák a ruháikat, nem köztisztasági veszély.

Előbb mondta el,hogy nincs pénzük ennivalóra, akkor mit fog enni?Füvet?Vagy inkább több ezer km gyaloglás után éhen hal?Nem, pénzhez kell jutnia, legális módja nem igen van -->közbiztonsági probléma."

Egy szóval nem mondta a riport, hogy nem az.


"A magyarok is csinálják ezeket részre, inkább nem reagálok."

Ez a szemetelésre, csoportos sétálásra és a nők megnézésére vonatkozott. Most komolyan, azt nem mondhatod, hogy ilyet nem csinálnak a magyarok...


A szemetelés részt meg pont az ellentétéről szólt mint amit te belelátsz. Egy mondatban:

"Bár nem láttunk szemetet itt, lehet azért, mert a közmunkások gyakran takarítják az utat"


"a riport szerint meg a hülye rasszista bicskeiek rettegnek, mert tudatlanok, miközben ők, a nagy megmondó emberek a rózsadombi, elkerített házakban élnek boldogan."

Ezt is te látod bele.


Az a baj, hogy egyszerűen úgy ülsz neki, hogy "na, ez megint a magyar nép ellenségének egy támadása"...

2015. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elég lett volna annyit írnod,hogy én látom bele az egészet, mert rövidebb lett volna.

Értelmezhetem úgyis az egészet,ahogy te, de akkor meg hozzá kell tennem,hogy ironikus amit híradós mond.

Mert te meg belemagyarázod,hogy ez egy elfogulatlan riport.

Ha azt mondom bármelyik kurucos cikkre,hogy hát ez csak ironikusan érti a szerző, és semmi szélsőség azt elhiszed?Na látod,hogy nem...én sem hiszem el,hogy az RTL nem gúnyosan érti a függetlennek tűnő részt, ugyanakkor beletudják, magyarázni,hogy ők azt igenis úgy értették ahogy mondták, pedig nem.

Tudod, mint mikor azt mondják,hogy "k**va szép vagy"...nem fogsz repesni az örömtől, de a kijelentője simán belemagyarázhatja,hogy ő úgy értette,hogy tényleg szép vagy,miközben mindenki tudja,hogy nem :)


Ja, és nem egészséges ilyen későn enni.

2015. júl. 22. 23:28
 5/9 Shai-Hulud ***** válasza:

"na de a csapatos vonulás bárkiben félelmet kelt, ezek az emberek pedig biztos nem halkan és szerényen vonulnak, szerintem bárkiben félelmet kelt még az is ha csupa,fehér magyar vonul csapatostul,"


Magyar Gárda???

2015. júl. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, a Magyar Gárda is bárkiben félelmet kelthet.Ezt le is írtam.

De én speciel jobban félnék 10-20 hangoskodó menekülttől mint ugyanennyi Gárdistától.

Még pedig azért mert az egyik idegen, nem ismerem a szándékaikat, míg mondjuk a Gárdáról feltételezem,hogy nem engem a fehér magyart akarnak megfélemlíteni, tehát ezért félek tőlük kevésbé.De te is ugyan így vagy vele.

2015. júl. 22. 23:31
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

# 4/4 Időpont ma 23:28


"Mert te meg belemagyarázod,hogy ez egy elfogulatlan riport."

Elfogulatlan riport nincs, én nem is ezt mondtam. Azt mondtam, hogy ez nem propaganda. Más a két szint. Ez a riport - ha tetszik, ha nem - ad fogódzkodót, hogy mi lehet az igazság. A propaganda nem.

Lásd: "emelkedik a minimálbér" mondja a kormány. Azt nem teszi hozzá, hogy ők csökkentették néhány éve.


A besurranásokat még elfogadom, hogy megpróbálják eltussolni a jogász palival, de a többi? Komolyan, azt nekem ne meséld már be, hogy a magyarok nem szemetelnek, vagy nem néznek meg nőket az utcán.


Sajnálom, ha nem látod még a te általad felvázolt propaganda szint és a kurutty között a különbséget. Ezért mondom, hogy ülj neki egy kurutty cikknek is ilyen hevülettel, ezerszer durvábbakat találsz propaganda terén.


Az irónia pedig továbbra sem ezt jelenti.

2015. júl. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

remélem jó meleg az a nagy fideszes végbél, amit tövig kinyalsz.


nem zavar, hogy sem liberálisok, sem baloldaliak nincsenek hatalmon ebben az országban hosszú évek óta? őket rugdosni kb. annyira sportszerű, mintha egy hullát rugdosnál. persze, biztos megfizet imádott viktóriád.


egyébként jó lenne, ha utánanéznétek végre a liberális szó VALÓDI jelentésének. annak köszönhetitek ugyanis, hogy ezen az oldalon hülyeségeket ugathattok.



egyébként az inkriminált riport valóban propaganda, de teljesen súlytalan a MI PÉNZÜNKBŐL, az állam megrendelésére készült gyűlöletkampányhoz képest. ne tudd meg, mennyire várom, hogy orbán menekültstátuszért kunyeráljon mikor elkergetjük vasvillával.

2015. júl. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező, én is mondhatom - és ezzel le is zárjuk a kérdést - a te szavaiddal: a te problémád nem az én feladatom. "Nem az én feladatom" szokták mondani, akik a számukra kellemes eseteket boncolgatják, és szembesítik őket a kellemetlenekkel is, amelyek ugyanúgy léteznek.


Ma a csapból is ez a probléma folyik. Hozzászól a boldog és a boldogtalan. A propagandista, az összemosó, a hülyeségeket beszélő, kevésbé az értelmes. Őt nem hagyják szóhoz jutni. De mind csak beszél, néha ordibál, néha rémüldözik, osztja az észt, de nem csinál semmit. Így aztán nem is lesz megoldva semmi. ennél csak egy rosszabb van: ha hülyeségeket csinál. Ami növeli a bajt.

2015. júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!