Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gyűlöletkampány újabb állomása?

A gyűlöletkampány újabb állomása?

Figyelt kérdés

"Nyolc menekült megsérült Bécsújhelyen, amikor csütörtök este egy férfi airsoft fegyverrel kezdte el lőni őket egy kocsiból. Van, akit kórházba kellett vinni a sérülései miatt. A menekült férfiak épp az Arena Nova nevő rendezvénycsarnok előtt álltak, ahol jelenleg 250 menekültet szállásoltak el. Közben a kocsit a rendőrség megtalálta, és a lövöldözőt már őrizetbe vették."


[link]



2015. júl. 24. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehát az osztrák kormány is gyűlöletet szít?
2015. júl. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A menekültellenes gyűlöletkampány mindenhol jelen van, szerintem ezzel nem mondtam neked újat. (Mielőtt azt hinnéd csak az Orbán kormányra értem, direkt nem rájuk, azért így írtam a kérdést.)
2015. júl. 24. 13:27
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Amíg nincs több infó az esetről, nem kell rögtön feltételezni, hogy a tettes a menekültekre utazik.


Lehet hogy csak rasszista. :D


2. Egyes esetekből ne vonjunk le általános következtetést.Ha gyakoribbá válik az ilyen erőszak vagy állami szintre emelik, akkor lehet áltálánosságról beszélni.

2015. júl. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Airsoftal lövöldöznek???? Húú legközelebb már össze is grafitizik a falakat, hogy bevándorlók haza.
2015. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Firkálással még senkit nem bántalmaztak fizikailag. XD
2015. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!