Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz hogy Orbán Viktor minden...

Igaz hogy Orbán Viktor minden pénzét szétosztja a szegények között, és hogy naponta 24 órából 22-őt munkával tőlt?

Figyelt kérdés
Egy Fideszes lány mondta nekem ezt. Azt mondta hogy a Miniszterelnök Úr nagyon kevés pénzt tart meg és nagyon szerény körülmények között élnek Anikó Asszonnyal. Meg, hogy szinte éjjel nappal dolgozik az ország felemelkedésért. Én most akarok belépni a Fideszbe. És nagyon jól volt hallgatni ezt a lányt, hogy ilyen miniszertelnökünk van. De én mások vélmyenére is kiváncsi vagyok, akik ismerik Orbán Viktort
2015. júl. 24. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
"nagyon kevés pénzt tart meg és nagyon szerény körülmények között élnek Anikó Asszonnyal." Ezért van Budapesten a Cinege utcában háza, meg Felcúton is háza, sőt a Stadionnak (Puskás Akadémiának) is ő adta egy időre oda a telket...stb.
2015. júl. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Fölháborító, aljas hazugság, rágalom! Ő még a szomszédok pénzét is szétosztja és napi 28 órát dolgozik. Csaj biztos egy mocskos DKs volt álruhában. Be akarta feketíteni a miniszterelnök urat.
2015. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%

Igaz, hát. Kérdezd a szoccereket, Kádár ugyanezt tette. Ja meg Károlyi is.

Ilyen vezetők mellett nem csoda, hogy 100 éve virágzik az ország...

2015. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy igaz. Csak éppen szerénységből nem verik ezt nagydobra. A naponta fennmaradó 2 órát meg felesége tulajdonában levő szőlőbirtokokon és apukája kizárólagos koncessziós jogába került kőbányákban dolgozza le.
2015. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Gyenge trollkodás.
2015. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
A férjem itt fetreng mellettem a földön a röhögéstől...
2015. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Így igaz kérdező. Az a lány tudja, hiszen ott cseléd. És a nap 24 órájából 22-ben figyeli a gazdáját. A maradék kettőben alszik, azért nem tud nyilatkozni róla.

Még valamit. Én sem vonom kétségbe, hogy éjjel nappal dolgozik az ország felemelkedéséért. Na már most, ha én munkaadó vagyok, és egy emberem ekkora erőfeszítéssel 6 (10) év alatt ennyi eredményt képes felmutatni - hát azzal visszafizettetném az összes addigi juttatását. És küldeném vissza az általános iskola első osztályába.

2015. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Ha éppen nem a szomszédokét akkor a mienket a szomszédok között(Ld Mészáros Lörinc meg a családtagok, haverok.)Ja és folyamatosan, éjjel nappal. Még ünnep és vasárnapokon is. Igen és a felemelkedésért.
2015. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Orbánt a magyar nép épp úgy fogja kivégezni, ahogyan Ceausescut végezte ki annak idején az ő népe.
2015. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen és minden éjjel szupercsillagharcossá változik, hogy megvédjen minket Dermesztőtől, aki egy időhurok miatt minden éjszaka megtámadja a Földet.
2015. júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!