Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet, hogy akkor bezzeg...

Hogy lehet, hogy akkor bezzeg össze tudtak fogni az emberek?

Figyelt kérdés

Mikor volt az internetadóról szó, akkor hirtelen hatalmas tömegek tudtak utcára vonulni, lett is eredménye a dolognak.

Ha bármi másról van szó, akkor ha történik is valami, nagyon hamar el is felejtik az egészet, ha értek el eredményt vele ha nem. ( Általában utóbbi történik. :)



2015. júl. 25. 22:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Mert az szinte mindenkit érintett, de a többség leszarja pl. ápolókat meg a tanárokat.
2015. júl. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

Ennek az az oka, hogy a mai fiatalokat nem igen érdekli a politika csak akkor foglalkoznak vele, ha az az ő kényelmüket is veszélyezteti. Ilyen volt ugye az internetadó meg pár éve az egyetem is. Sok tini meg ilyedt attól, hogy a ask-on meg Facebookon nem tud mellett vagy egyéb testrészt villantani és e miatt kimentek az utcára tüntetni.


Régebben a magyar forradalmakat fiatalok indították, ma ez már elképzelhetetlen, mert ha nem tud megélni inkább kimegy külföldre.


Persze tudom, hogy az ilye lázongásoknak is volt pénzügyi tartalma, minden egyes felkelést valamilyen szervezet pénzelt a háttérben akiknek ehhez érdekük volt.

2015. júl. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

GB-onként jelentettek be 150 forint adót.

Az azért elég kemény volt.

Nem beszélve arról, hogy rendesen szerveztek tüntetést az internetadó ellen, mindenhol belebotlott az ember, aki használ Facebook-ot vagy olvas valamilyen hírportált. Most hol látsz olyan jól megszervezett tüntetéseket, mint tavaly év végén?

2015. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Ebből is jól látszik, hogy elfajzottak a magyar emberek.
2015. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Én is leszarok mindent. Otthon ülök a milliárdjaimon és vakarom a popóm.
2015. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

"GB-onként jelentettek be 150 forint adót.

Az azért elég kemény volt. "


aminek pont ennyi realitása volt, és gondolom lett volna maximuma, ahogy a tranzakciós adónak meg minden ilyesminek van

ellenzéki hisztériakeltés volt az egész...


a kérdés amúgy jogos

miért van az, hogy több száz millió összejött az ellenzék gyűlöletplakát kampányára, de a rákos gyerekekért alapítvány ennek a töredékét nem kapta meg soha?

2015. júl. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

ne haragudj, de

1. mi ellen szeretnéd, hogy összefogjanak?

2. miért nem szervezed meg te ahelyett, hogy siránkozol, hogy "milyen birkák az emberek"? úgy szeretem az ilyen fotelforradalmárokat

2015. júl. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nos, egy szóval sem mondtam, hogy szervezni akarok, szimplán egy észrevétel volt, akár az Emberek kategóriába is mehetett volna a kérdés, csak gondoltam itt is ugyanannyi indokkal szerepelhet mint ott.
2015. júl. 26. 00:48
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
az internetadó elleni tüntetést a kormány provokálta ki, direkt. szó sincs róla, hogy ők adóztatni akarták volna a netet, csak éppen akkor dőlt be vidRa ildikó meg az egész rohadt korrupt nav, és kellett valami, ami eltereli a figyelmet. bedobták a netadót, mert az nagy rétegeket érint, akik képesek utcára is menni. egyszerű taktika.
2015. júl. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én emlékszem az 1990-es taxisblokádra. Az is nagy összefogás volt. Az internetadóval kapcsolatban is igazad van. Amikor ilyesmit hallok / látok, mindig azt mondom, hogy a hétköznapi életben is ilyen összetartóak lehetnének a magyarok! Például a villamoson szemétkednek valakivel, akkor mindenkinek össze kell fognia és megvédeni az illetőt! Én mindig közbelépek, ha baj van!
2015. júl. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!