Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik kormányt vagy miniszter...

Melyik kormányt vagy miniszterelnököt szerettétek a legjobban? A rendszerváltás előtt úgy gondoljátok valamilyen szinten jobb volt a helyzet politikailag, gazdaságilag?

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeretni egyiket sem szerettem, semmiféle olyan viszonyban nem voltam velük, hogy irányukban ilyen érzelem indokoltsága felmerült volna.
2015. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor úgy teszem fel a kérdést, hogy ennek az országnak melyik korszakban volt a legjobb?
2015. júl. 27. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak a csútiról és Gy. F.-ről vannak emlékeim, mivel huszas éveimben járok. Ezek közül egyértelműen a Ferit választom. Főleg emberileg tartom különbnek.
2015. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet nem leszek ezzel népszerű, de nekem az első Orbán-kormány volt a legszimpatikusabb Torgyán ellenére is.


Volt egy érezhető lendülete, pozitív hozzállása, de legjobban az akkor sokat szidott pozitív köznevelését szerettem (merjünk nagyot álmodni... stb.)

2015. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első Viktor kormány nem volt rossz.


A gengszterváltás előtt nagyon más volt. Nem volt ilyen átpolitizált a helyzet, sokkal kevesebbet politizáltak, panaszkodtak az emberek, pedig nem volt olyan magas az életszínvonal. Volt egy alap biztonság, enni, lakni biztosan lehetett, de ennyi, túl nagy célokat nem lehetett kitűzni. Tudta mindenki, hogy nyugaton jobb, de nem hittük, hogy egyszer megdől az a rendszer.


Akkor is volt választás, én kamasz voltam, emlékszem a szavazófülkékre a suliból. Hogy ez hogy ment, arról faterom mesélt. Volt egy (1 db) jelölt, a Hazafias Népfront jelöltje, az eleve rá volt írva a szavazólapra, azt a szavazófülke magányában eltöltött hosszas mérlegelés után bedobtad az urnába, majd otthon feszülten vártad a végeredményt.

2015. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!