Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell egy tibetinek...

Miért kell egy tibetinek Magyarországot elhagynia? Miért nem kapnak beutazási engedélyt?

Figyelt kérdés
Hallottam,hogy sengeni vízumot is úgy kapnak,hogy Európa bármely országába kivéve Magyarország. Ez miért jó nekünk? már megint nyaljuk valaki talpát...lásd Kína
2008. szept. 5. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

nem csak a jobbos médiát kellene olvasni, hallgatni és akkor tudnád, hogy ez így ebben a formában nem igaz.


talpnyalásról meg főleg nincsen szó.


az történt, hogy a tartózkodási engedélyek kiadásáról szóló rendeletből kifelejtették azt a fajta okmányt, ami a tibetieknek van. Ezért tartózkodási engedély nekik nem adható ki. Jelenleg. Azaz 90napnál tovább nem tartózkodhatnak jelenleg az orszárban. Szó sincsen beutazásról. Azt lehet, 90 napig itt lenni is.

2008. szept. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kár,hogy a balosban erről nem volt szó. Tudod szoktam azt is nézni, mert előfordul.


Ez pedig a papírral,hogy kifelejtették a szövegből egy jó vicc ezzel etetik az olyan hiszékenyeket mint te

2008. szept. 5. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Én a helyedben megköszönném a választ, nem fikáznám azt, aki ráadásul normálisat írt. Elég egyoldalúan tájékozódhatsz, erre akarta a válaszoló a figyelmedet elég tapintatosan, nem tudhatta, hogy felesleges volt.
2008. szept. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
66%

Tipikus magyar viselkedés. Valaki kérdez valamit erre valaki más megsértődik és elkezd politizálva sértegetőzni.

EZ A HELY NEM ERRŐL SZÓL. HÚZZATOK A FIDESZ MEG AZ MSZP FÓRUMRA MARAKODNI.

2008. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!