Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » LMBTQ emberek! Ti kire szavaztok?

LMBTQ emberek! Ti kire szavaztok?

Figyelt kérdés

Kedves mindenki!

Elsősorban szeretném megkérni az összes válaszolót, hogy kulturáltan és gyűlölködő megjegyzések nélkül kommunikáljunk. Köszönöm.

Leszbikus nő vagyok és teljesen tanácstalan a magyar politikai helyzetet illetően. Nem mentem el eddig egyszer sem szavazni, mert nem tudtam kire. MSZP, DK egyértelműen kizárva. Alapvetően konzervativ beállítottságú vagyok, de nagyon nem tudok azonosulni azzal, hogy a Fidesz és a Jobbik is minket melegeket hibáztat azért, mert Magyarországon alacsony a szaporulat, pedig a lakosság max. 10%-a LMBTQ ember. Egyetértek ugyan azzal, hogy nemzeti politikát kell folytatnunk, de a gyűlöletkeltést úgyszintén elítélem. A bevándorlók ellen vagyok, még akkor is, ha tovább mennek, mert veszélyesek sok szempontból egész Európára. De ugyanakkor szeretnék gyereket is a párommal, annak ellenére, hogy az állam ezt nem engedi, illetve nem is házasodhatunk össze. Az anyagi helyzetem megengedné, hogy legalább 2 gyereket felneveljünk, akár 3-at is. Támogatom a nagycsaládos teóriát is, de valóban kevés az olyan magyar ember, aki el tudna normálisan tartani akár 2 gyereket is, nem 3-at, vagy többet. Szóval valójában van mindegyik pártból valami, amit támogatok, de sok is, amit teljesen elítélek. Ti hogyan választjátok ki a számotokra megfelelő pártot? A többségi társadalom véleménye is érdekel természetesen.



2015. júl. 28. 20:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező!


Te konzervatív semmiképpen nem lehetsz!

A homoszexualis házasság támogatása homlokegyenest ellentmond a konzervativizmusnak!

Aki nem hiszi nézzen utána de aki ezt nem tudja az primitív.

Hogy ha pride-ot is támogatod akkor pedig még inkább nem lehetsz konzervatív!

LMBTQ-sok leginkább a baloldali,liberális pártokra szoktak szavazni ha már a kérdésedet nézzük!

2015. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező, egyet ne felejts el.


A pártok célja a hatalom megszerzése és megtartása.

Éppen ezért szavazatmaximalizálásra törekednek.

A magyar szavazók döntő többsége nem ért egyet a homoszexuális aktivisták követeléseivel, ezért a pártok vagy hallgatnak, mint a sír ebben a témában, vagy épp csak szőr mentén közelítenek hozzá.


Magyarra lefordítva: amíg több szavazatot veszít a homoszexualitás támogatásával, mint támogatásával, addig a büdös életben nem fog kiállni mellettük.

Ez egyszerű matematika. A politika így működik.

Nem értékek, hanem érdekek mentén.


Ahogy az SZDSZ is csak kihasználta, megvezette, becsapta az LMBTQ-kat, most az újak is ezt teszik.

2015. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%

javítom magam:

*amíg több szavazatot veszít a homoszexualitás támogatásával, mint ellenzésével

2015. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

11: A homoszexualitás csak azért megy ellene a konzervativ eszmének, mert sokan ezt állítják, de valójában nem látok különbséget köztem és egy heteró konzervatív között, azt leszámítva, hogy sok heteró konzervatív homofób. Ugyanazokat az értékeket tartom fontosnak, mint a heterók, csak épp egynemű párral.

Láttál te már Prideot közelről, vagy csak a média által leközölt hülyeségeket? A Prideon az emberek 99%-a teljesen normális öltözékben vonul és lenget zászlót, illetve bulizik. Az 1% idiótát pedig mindenki más elítéli. A Pride kb. olyan, mint a riói karnevál, csak több a ruha az embereken. Az ellen nem lázadozol, igaz?

Engem nem érdekel, hogy a többi meleg kire szavaz, a baloldalra nem szavazok, mert teljesen elment az eszük. Csak azért, mert ők garantálnák nekünk a jogokat, nem szavazok rájuk, mert egyébként agymenés, amit csinálnak.

2015. júl. 28. 23:09
 15/27 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen indulatok közt, ami itt folyik, azért óvatosan megjegyzem, hogy van egy LMP nevű párt is a politikai palettán.
2015. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 meszike91 ***** válasza:
94%
lmp
2015. júl. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

"van egy LMP nevű párt is a politikai palettán."


Na és?

2015. júl. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is az LMP jutott az eszembe. Kérdező, mit gondolsz róluk?
2015. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
10%
LMP = SZdSZ ifjúsági tagozata
2015. júl. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
28%

11-es vagyok!


Kérdező!

Igen láttam már prideo-t közelről és azt bárminek lehet nevezni csak nem normálisnak.

Azt mondod, hogy a 99%-a tök normális és csak egy százalék provokál, feltűnősködik stb. hát pedig ez fordítva van így.

Nem tudom te ezt hol hallottad!

Amúgy meg miért kellett engem lepontozni???

Igen alapvető dolog, hogy aki konzervatív, jobboldali az nem támogathatja a homoszexualítást akár mit is mondtok.

Ez tényleg így van!

A homoszexualítás egy liberális felfogás és kész!

Lehet akármit mondani, lepontozni de ez akkor is így van!

2015. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!