Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki a Fideszre szavazott, az...

Aki a Fideszre szavazott, az a következő választáson is szavazna/szavazni fog rájuk?

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 11:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Na látom, itt a következő problémán törik a fejüket. Jön egy ürge: lelőlek. Jön egy másik: leszúrlak. Jön egy harmadik: agyonütlek. Jön egy negyedik: kipofozom belőled a lelket.

És szegény delikvens ott töpreng, melyiket válassza. Csak töpreng, csak töpreng, aztán felnégyelik, lelövik és laposra verik.

Véletlenül se jut eszébe, hogy szembeszálljon, segítséget hívjon, cselekedjen. Csak töpreng tétlenül és nem jut eszébe semmi. Nem hiszem, hogy kár érte, hiszen különben kenyérért kuncsorog. Nem tudja, hogy a péknél kapni.

2015. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Miert, kerdezo, tudsz jobbat? Vagyis hat hulyeseget beszelek: kevesbe rosszat ?
2015. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Miért nincs munkájuk az embereknek? Miért van az, hogy bizonyos állásokra akkora túljelentkezés, hogy lehetetlen elhelyezkedni? Mert bizonyos szakokon túlképzés folyik.

Rengeteg tanárismerősöm van, aki csak minősíthetetlen iskolákban tud elhelyezkedni köszönhetően annak, hogy az elitbe akkora a túljelentkezés, nagyon megszűrik, kik/kiket vesznek fel?

Miért irtják az erdőket? Miért zár be Budapesten a Dagály strand? Orbán Viktor sportlétesítményt szeretne építeni, ami odáig vezet, hogy lassan minden zöldet kiirtunk. Csoda ha nincs levegő.

Mi történik a kórházakban? Miért kígyóznak a sorok? Arra van pénz, hogy stadionokat építsünk, de a kórházak állapotának javítására, a munkaerőpiaci helyzetre nincs megoldás.

2015. júl. 30. 21:21
 14/16 anonim válasza:

Én az LMP-nek adok egy esélyt.


Ez a kormány kiválló kampányban, hírferdítésben, komcsizásban, azelmúlt8évezésben, romániában egyetemek építésében és olyan törvények létrehozásában, hogy lekövethetetlen lehessen, hogy mire költik a közpént.(kampány, külföldi utak, autók, ingatlanok, korrupt cégek stb.)


Sok ember elfelejti, hogy 2012-ben az államadóság 27ezer milliárd volt, most hogy lehet 35ezer milliárd, amikor rengeteg bankot adóztatnak stb. :)

2015. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
9-es, dehogy nem lopnak. Én úgy döntöttem nem szavazok, mivel azzal saját magamat minősíteném.
2021. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A minősítés megtörtént. Struccpolitikának hívják. Homokba dugom a fejem, én ugyan nem foglalok állást, vagy kikaparják nekem a gesztenyét vagy nem. Ha nem, akkor az a jó, hog nem vettek észre. A problémák nem a kevés befolyásolt embertől vannak, hanem a sok, mindent mástól várótól. Ezektől tud pár ember bármit csinálni.
2021. szept. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!