Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ha a Fidesz...

Szerintetek ha a Fidesz hatalomra kerül nem fog "rádöbbenni" arra, hogy üres a kassza és utána iskolákat és kórházakat bezárni az "emberek érdekében"?

Figyelt kérdés
Fidesz szimpatizáns vagyok de a Jobbikhoz is húzok. Vannak barátaim Romániában akiknél a hatalomra került jobboldali vezetés homlokegyenest az ellenkezőjét csinálja mint ami a programjában volt. Ha ez nálunk is megtörténik akkor már nem tudom milyen alternatívánk marad a Jobbikon kívül. Akkor sajnos valóban a fekete lesz a fehér és a fehér lesz a fekete. Ez pedig egy még nagyobb erkölcsi válság lenne mint az öszödi beszéd után. És akkor egy ilyen válságból nem jutunk ki soha.
2010. márc. 7. 10:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%

Nincs alternatíva.A Jobbik a lehető legrosszabb.Ha hatalomra kerülne,akkor az ország tökremenne,és jönne a Rákosi-rendszer:álla,osítás,koncepciós perek,és mindezt a nép nevében.Rákosiék és ezt mondták mindig.Óhajokkal nem lehet kormányozni.


Te egy ostoba tanulatlan, a magyar történelmet nem ismerő ember vagy.

Mi köze a Jobbik felfogásának Rákosihoz?

Rákosi egy vér kommunista, és a propagandája teljesen az MSZP re utal.

A Jobbikhoz talán Horthy áll a legközelebb, és ha abba az irányba haladnánk azzal nagyon is elégedett lehetne minden tenni akaró magyar.


Egy kis olvasás nem ártana!

2010. márc. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%
Horthy a jobbik fogalmai szerint egy rohadt tőkepárti kapitalista féreg lenne, nem véletlen, hogy Novák ellenezte a hivatalos kultuszát. Bolsevik párt a jobbik, csak épp festettek egy fehér meg egy zöld csíkot a vörös zászlóra.
2010. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"Fidesz szimpatizáns vagyok de a Jobbikhoz is húzok."


Mostanában ez már kb. a fehér holló kategória.


"Ha ez nálunk is megtörténik akkor már nem tudom milyen alternatívánk marad a Jobbikon kívül."


HA. De nem fog megtörténni.


Amúgy mit ígért a Fidesz, amit nem fog betartani? Én eddig úgy tudtam, a Fideszt azért kell utálni, mert nincsprogramja-nincsprogramja-nincsprogramja. Erre kiderül, hogy van, de nem tartja be? Nahát!

2010. márc. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy nem tartja be. Nagyon szeretném ha betartaná. Én csak azt mondtam, hogy ha a választások után mást fog csinálni mint amit most mond akkor nem tudom, hogy milyen alternatívánk marad.
2010. márc. 7. 13:43
 15/15 anonim ***** válasza:
48%

"Én csak azt mondtam, hogy ha a választások után mást fog csinálni mint amit most mond"


Miért, mit mond most? Eddig nem úgy volt, hogy nincsprogramjanincsprogramja?

2010. márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!