Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közös kassza? Hogy mondjam...

Közös kassza? Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

3-4 hónapja együtt élek a Párommal és közös kasszán vagyunk. Nem fizetek bele a rezsibe, viszont a kaja az enyém.

A bibi most jön :) nekem elég kevéske a fizum és nekem ez sem igazán fér bele... Hogy mondjam meg, hogy közös kasszán legyünk? Nekem ez olyan cikis... Hogy tálaljam? :)


Előre is kösziiii :))

24/L


2011. szept. 23. 20:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/113 A kérdező kommentje:
Első mondatot helyesbítenén: nem vagyunk közös kasszán :)
2011. szept. 23. 20:22
 2/113 anonim ***** válasza:
88%
nem kell tul dramatizalni a dolgot, leulsz melle egy nyugis percben es azt mondod, hogy dragam van egy kis gond. szamolgattam es arra jutottam, hogy...
2011. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/113 anonim ***** válasza:
90%
Mi igazából ahogy összeköltöztünk (sőt, már előtte is) közös kasszán voltunk, megbeszélés nélkül. Szerintem ez kialakul magától, már csak olyan apróságok miatt is, hogy "légyszi, adj pénzt bevásárolni, mert nálam már nincs" vagy "ne hozz pénztárcát, mert nálam van".
2011. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/113 anonim ***** válasza:
90%
Ez még nem jelenti azt,hogy közös kasszán kéne lennetek. Csak tedd le elé a számítást és mondd meg, hogy nem tudod állni a kettőtök kajáját. Fizessen bele.
2011. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/113 anonim ***** válasza:
100%

Jah, nagyon ciki... Minek költöztetek össze ha még ezt sem tudjátok megbeszélni?

Mi 2 hónap múlva költözünk, de már mindent megbeszéltünk. A párkapcsolatnak ez a lényege, az összeköltözésnek meg az egyik feltétele.

2011. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/113 A kérdező kommentje:

De Ő a Férfi, neki kéne magától mondani, nem? :)... én már célozgattam rá... de egyáltalán nem esett le a kis lükének :)

Segítsetek !! :)

2011. szept. 23. 20:29
 7/113 anonim ***** válasza:
93%

A kérdező közös kasszát akar,félreértettétek.

Nem tudja a kaját se és a rezsit se fizetni.


Kérdező, egyszerűen kérdezd meg nem okoz-e neki problémát, ha ő fizet mindent.

Bár én ilyen helyzetben nem költöztem volna össze senkivel. Ez egy elég kellemetlen helyzet.

2011. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/113 anonim ***** válasza:
100%

Azt kellene mondania, hogy drágám, eltartalak?

Azért ez egy embertől sem várható el.

2011. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/113 A kérdező kommentje:
De.. biztosan meg tudjuk beszélni, csak büszke vagyok :D Tehát akkor ebben semmi nincs, ugye? Ez tök természetes dolog? :)
2011. szept. 23. 20:30
 10/113 A kérdező kommentje:
Nem kell eltartani... csak az én fizum kevesebb, mégcsak negyedannyi sem mint az övé.
2011. szept. 23. 20:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!