Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amúgy csak én látom azt, hogy...

Amúgy csak én látom azt, hogy a menekülteket segítő szervezeteket, akiket olyan hű de szentnek gondolják csak asszisztálnak Európa elárasztásához, míg az azoknak gátot szabni akaró szervezeteket sorban ellehetetlenítik?

Figyelt kérdés

Nem mehettek ki úgy a pályaudvarra, hogy ne lássam ezeket a külhoniakat és a nekik kaját osztókat. Most komolyan, nem fogják fel, hogy miben segítenek. Nem látták a Debreceni videókat?

Jó, lehet nácizni basszus! De akkor is, ez a tömeg veszélyt jelent! Én csak egy rakás gyáva embert látok, akik nem harcolnak a saját hazájukért. Minket is ilyen könnyen elfognak árulni. Ennyit megsúgok.


2015. júl. 31. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Véleményem szerint meg kellene tanulnod különbséget tenni rászoruló és nem rászoruló közt.

Lehet jót tenne, ha olvasgatnád bármely nagy vallás vagy nagy filozófiai irányzat gondolatait. Jót tenne, ha kevésbé lennél önző.

Esetleg ha azzal kezdenéd, nem nézel több mtv-t, és nem olvasol több kurutyinfót, már jobbá válnál.

2015. júl. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
A magyar emberek a legkevésbé sem érdeklik őket, pedig hány szegény, nélkülözo van köztük. Mielőtt valaki írna igen segitem őket, azért mert tudom, hogy az ételt, ruhát amit kapnak megbecsulik, nem kidobjak.
2015. júl. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Köszönjük a figyelmeztetést. Jó lenne, ha vissza lehetne térni erre pár év múlva, hogy mi lett végül.
2015. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Mielőtt valaki írna igen segitem őket, azért mert tudom, hogy az ételt, ruhát amit kapnak megbecsulik, nem kidobjak.


Mutassak képeket a hátrahagyott ruhákról?

2015. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aki lepaktál az ellenséggel, az is azzá válik. Ez az ország a miénk! Én párszor kimentem a nyugatiba, hogy megmutassam, hogy attól hogy még elárasztják az országot, még ez az ország a miénk! És bármit megteszünk, hogy az is maradjon!
2015. aug. 1. 13:30
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj, hogy neked mindenki ellenséggé válik előbb-utóbb, amíg nem maradsz a végén egyedül.
2015. aug. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!