Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem kedvelem a menekülteket...

Ha nem kedvelem a menekülteket/bevándorlókat miért leszek egyből rasszista fasiszta náci és stb?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem

2015. aug. 1. 16:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Miért nem kedveled? Előítélettel átvágod magad! És amikor majd te leszel menekült?
2015. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mert láttam mit csinálnak...
2015. aug. 1. 17:02
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező jogod van nem kedvelni őket,(én sem tulzottan rajongok értük,nem csak tv ben látom őket).Engem nem érdekel más hogyan segit rajtuk egészen addig mig meg nem akar győzni arról hogy én egy szemét alak vagyok mert nem segitek rajtuk.Ilyen egyszerű mindenki foglalkozzon magával,nem kell a másiknak beszólni.
2015. aug. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Ezen a csúfolódáson túl kellene lépni. Az óvodások vitatkoznak ilyenekről, hogy ki kit árult be anyucinak.


A valódi kérdés, hogy hogyan lehet megoldani a krízist, aminek egyik folyománya a bevándorlás egy része.


Igen, lehet gondolkodni, nem tilos, nem csak mondókákat lehet tanulgatni.

2015. aug. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Miért ne lennél?
2015. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Mert aki valamiben nem ért egyet a szélsőliberálisokkal, az automatikusan nácinak számít.
2015. aug. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
A baloldal "hirdeti" azt, hogy aki normálisan gondolkozik és nem szeretné ha az EU-t vagy Magyarországot több száz ezres (vagy milliós) idegen kultúrájú megélhetési bevándorló lepje el az rögtön rasszista.
2015. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem leszel teljes mértékben az, csupán a fenti csoportok által (is) képviselt elvet képviselsz, a nácizmus és a fasizmus ennél sokkal bonyolultabb. (Félreértés ne essék, közel sem támogatom senki náci, fasiszta törekvéseit..sőt-sőt!)


Le tudnád írni a kontextust, amelyikben elhangzott ez a vád? Sokkal könnyebben megérthetnénk mi is a szituációt.

2015. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%

Nem leszel az.


Aki szerint az vagy, arra nyugodtan mondhatod, hogy antimagyar.

2015. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

Kedves ismeretlen! (Majdnem azt írtam. barátom)

Sajnos hozzá kell szoknunk,hogy tökhülyék is vannak a világon. Az erények közt ott van a segítségnyújtás,de az nincs ott,hogy akkor is segíts ha azzal különféle betegségekkel veszélyezteted magad. Sőt avval is hogy akin segítesz,majd úgy "hálálja" meg hogy a segítő legyen az ő késének tokja.

NEM kell a fogalmakat kevergetni

2015. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!