Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki profitál ebből? Kinek az...

Ki profitál ebből? Kinek az érdeke ez az egész?

Figyelt kérdés

Nap mint nap látom hogy egyre több ember (sőt már családok is) vándorolnak ki külföldre. Nem lesz ennek jó vége. Szerintem ez egyenlő a haza feladásával. Tudom hogy nagyon nehéz itthon megélni (köszönjük gengszterváltás és multi cégek összeszerelői), de én semmilyen körülmények közt nem hagynám itt hazám, szülőföldem.


15/F



2015. aug. 5. 20:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
28%
Sokkal több ilyen fiatal kéne!
2015. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
93%
Németek meg a többiek jól járnak a magyar munkásokkal.
2015. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
83%

15 évesen én is nagy hazaszerető voltam, aztán most 23 vagyok, kikerültem a való életbe és ki nem állhatom az országot.


Majd felnősz te is.

2015. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 szántóvető ***** válasza:
18%

a munkaerőhiánnyal szenvedő nyugat profitál ebből.ők pénzelik az országot,cserébe munkásokra tartanak igényt.közmunkás lehetsz,dolgozhatsz multinál vagy összeszerelő üzemben,vagy mész külföldre.

Magyarország jobban teljesít.hallgass a szívedre,szavazz a fideszre!

2015. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
24%
3# A hazaszeretet nem arról szól hogy "majd felnősz te is"..
2015. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
14%
15 évesen még nem szabad elvileg politizálnod
2015. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 A kérdező kommentje:
#6: Ez nem politizálás akar lenni. Másfelől miért nem lehetne? A nagy szólásszabadság jegyében lenne tilos?
2015. aug. 5. 20:53
 8/78 anonim ***** válasza:
78%
Nem tiltja semmi, csak neked még nem való a politika. Hidd el nem értesz hozzá.
2015. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
89%

Orbánék profitálnak.

Sokkal több adó szorongatja a gazdaságunkat, mint amennyire szükség lenne, ennek köszönhetően nem éri meg sem vállalkozni, sem pedig dolgozni, mert az állam lenyúlja a pénzedet.

És hogy minek? Hát hogy egyik nap ne legyen pénz az egészségügyre és az oktatásra, másnap pedig bejelentsék, hogy valahonnan a semmiből előkerült 800 milliárd forint olimpiára, Mészáros Lőrinek, Récsöléknek és a többi havernak újabb pár százmilliárdocska és még ki tudja, hogy mire szórják a többit.


Szóval gyönyörű egy ország ez.

2015. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 A kérdező kommentje:
#8: Pedig a kérdésben foglalt probléma, már rég nem politikai. Nem is volt az. Ez már ország és a magyar nemzet fennmaradását veszélyezteti.
2015. aug. 5. 21:03
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!