Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan, aki elhiszi a...

Van olyan, aki elhiszi a TV-ben pörgetett "A magyar reformok működnek" címen futó propagandát?

Figyelt kérdés
Van olyan egyáltalán, aki beveszi ezt az okádékot? Szerintem akik szerepelnek bent, még azok sem hiszik el.

2015. aug. 6. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Tisztelt kérdező, ez egy olyan jellegű hányingert keltő, agymosó propaganda reklám, hogy a Fidesz így szerezzen még nagyobb szavazó tábort magának, hogy életben maradjon.

Gondolkozz el, milyen intézkedéseket vezettek be, fogalmaztak meg, melyeknek köszönhetően rohamosan romlott Viktorék népszerűsége.

Így gondoltak egyet, tele ragasztgatják a városokat plakátokkal, a közmédiákban pedig félóránként nyomatják a felesleges propagandát.

Aki nyitott szemmel jár, az simán észre veszi, nem is olyan rózsás a helyzet, mint ahogy azt a FIDESZ beállítja.

Szóval egyáltalán nem veszem be ezt a maszlagot!

2015. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Én nem értem ha valami ennyire jól működik (A Fidesz és a kormány szerint.) Akkor minek kell reklámozni? Pont hogy érezné a nép. De én nem érzem, erre még nyomják az emberek arcába a plakátokkal, hirdetésekkel...
2015. aug. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Van a társadalomnak egy rétege aki sík hülye, azok az ilyeneket benyalják.
2015. aug. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Én azt nem tudom, mennyit fizettek ezeknek az embereknek, hogy ezt mondják.


A múltkor nézegettem Orbán Viktor facebook oldalát, és a képek alatt mindenféle fidesz dicsőítő kommentek voltak. Komolyan nem hiszem el, hogy ki az, aki még mindig ekkora fideszb*zi.

2015. aug. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van. Egy dolgot megtanultam már: ha azt hiszed "nincs olyan hülye ember", akkor egész biztosan tévedsz.
2015. aug. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Olyan másfél-kétmillióan biztos vannak. Ők jövőre is leteszik az X-üket. Na ezt kell überelni.
2015. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

"Aki nyitott szemmel jár, az simán észre veszi, nem is olyan rózsás a helyzet, mint ahogy azt a FIDESZ beállítja. "


Miért várod, hogy Ausztriát csináljanak pár év alatt? Teljesen korrekt az ország teljesítménye a régióhoz képest, ami igazából egy elég független indikátora a gazdasági folyamatoknak.

2015. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen ! Én elhiszem. A reformok működnek.
2015. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Láthatod, hogy vannak. Határon innen és főleg túl. Nem véletlen lett meg a kétharmad.
2015. aug. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos szavazni is ezek az IQ fighterek mennek el.
2015. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!