Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar miert nem lazad, ha...

A magyar miert nem lazad, ha szinte senkinek nem tetszik semmi?

Figyelt kérdés

Mindenki csak sir,h ehberert robotol napi 12 orat,emelik az adokat,a vezetok elverik a penzt fenyuzo eletvitelukkel stb.

nem ertem miert ilyen birka a magyar (aztan erre szoktak irni,h "dehat kiuztok a torokoket meg oroszokat...ja, de kit erdekel mi volt a multban!? Manapsag mindenki nemzet utal minket!)


"Minden nemzetnek olyan kormanya van amilyet megerdemel!"


2015. aug. 6. 22:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én egy nap diák munka után rájöttem a válaszra nem érnek rá.

Reggel 7kor keltem, 8ra elmentem dolgozni. 8tól este 8 volt hogy végeztem, fél 9 hogy hazaértem. Ekkor ettem egész nap másodszor ( reggeli egy szendvics, vacsorára egy kis pizza, munka közben volt nálam pénz, de időm nem volt vásárolni meg enni, azaz nem volt 3 percem elmenni a boltba ). Ezután lefürödtem, és mivel 9 óra volt, én meg hulla voltam elaludtan ( máskor egy óráig is fent szoktam lenni ).

Én kérek elnézést, hogy a kettő között nem mentem el tüntetni. Pedig most így belegondolva és 9kor még simán elmehettem volna, nem? Hát nem.

És a legtöbb ember ugyanígy dolgozik. Max más időbeosztással, merthogy én nappal 12-őztem ( diákként ) és este aludtam, van aki pedig este 12-őzik ( nem diákként ) és nappal alszik.

És szombaton, vasárnap ugyanez lesz, csak nem 8-tól 8-ig, hanem 9-től 9-ig (plusz ugye az elpakolás, ami fél-2 óra).

2015. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
93%

"Én egy nap diák munka után rájöttem a válaszra nem érnek rá.

Reggel 7kor keltem, 8ra elmentem dolgozni. 8tól este 8 volt hogy végeztem, fél 9 hogy hazaértem. Ekkor ettem egész nap másodszor ( reggeli egy szendvics, vacsorára egy kis pizza, munka közben volt nálam pénz, de időm nem volt vásárolni meg enni, azaz nem volt 3 percem elmenni a boltba ). Ezután lefürödtem, és mivel 9 óra volt, én meg hulla voltam elaludtan ( máskor egy óráig is fent szoktam lenni ).

Én kérek elnézést, hogy a kettő között nem mentem el tüntetni. Pedig most így belegondolva és 9kor még simán elmehettem volna, nem? Hát nem.

És a legtöbb ember ugyanígy dolgozik. Max más időbeosztással, merthogy én nappal 12-őztem ( diákként ) és este aludtam, van aki pedig este 12-őzik ( nem diákként ) és nappal alszik.

És szombaton, vasárnap ugyanez lesz, csak nem 8-tól 8-ig, hanem 9-től 9-ig (plusz ugye az elpakolás, ami fél-2 óra)."


Tipikusan ez a gyerek a rendszerváltás szülötte-torz szülötte. Annakidején a munkások SZTRÁJKOKKAL harcolták ki a 8 órás munkanapot(stb...stb...stb...)míg ma...? Íme a példa a rendszerváltás szülte torz szülöttekre. Kiöltek belőlük mindent érzést és akarat nélküli bábokat csináltak belőlük. Gépisen teszi amire be van állítva...nem gondolkozik...nem érez...mindent meglehet tenni vele és mindent de mindent elfogad. Bábu. Robot. Műember. Borzalmasan veszélyes. Na nem ő! Ő senki és semmi. A helyzet a veszélyes.


De mint fentebb már felvázoltam ez már nem sokáig tartható.


Az élen az ÚJ Leninek az ÚJ Hitlerek fognak menni(AZ MÉG SZÁMOMRA IS NAGY KÉRDÉS HOGY A KÉT URALKODÓ ESZME KÖZÜL ELŐBB MELYIK!!!)és a mögöttük lévő tömörülésben az idézett hozzászólás írója is ott fog masírozni. Ugyanis vele az ÚJ Leninek és az ÚJ Hitlerek is azt fognak csinálni amit ők akarnak...

2015. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
43%

22# elég nagy szájhős vagy, de ezen nem lehet segíteni.

10-ből 1 diák akar dolgozni. 10 dolgozni akaró diákból kb. 5-nek van munkája.

Én egy vagyok ebből az 5-ből, keményen dolgozok, és nem akarom elveszteni a munkám.

De ne aggódj, pont mellé szóltál mert politikai pályán akarok tovább menni. Én pont egy vagyok abból a 10 000 emberből, aki nem csak kussol, hanem tenni akar. És egy vagyok abból az 1 000 000-ból, aki tenni is fog.

2015. aug. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem kell ide új Lenin, csak a régi Kádár kellene...
2015. aug. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
mert birkak.
2015. aug. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!