Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted a FIDESZ jól kezeli...

Szerinted a FIDESZ jól kezeli a bevándórlást?

Figyelt kérdés
2015. aug. 7. 01:11
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Olyanról még nem hallottam, hogy "bevándórlás", csak olyanról, hogy bevándorlás. Egyébként ezt nem fogjuk tudni megmondani, amíg nem bírálták el a menekültek kérelmeit.
2015. aug. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

jajj ez a kommunista nevű kommenetelő...


úgy kezeli mint mindenki más európában, csak itthon van egy libbant réteg, meg egy csomó birka aki bólogat a befogadás meg testvériség ellen


mondjuk értem én miért nem zavarja őket... nem is budakeszin meg hűvösvölgyben lesz a menekültgettó

2015. aug. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
haha... mármint mellett nem ellen
2015. aug. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem Európában senki sem kezeli jól a bevándorlást, Máltát leszámítva.


Beérkezik a bevándorló, egyből megy egy zárt táborba ahol börtönkörülmények vannak és szigor. Maximum pár száz menekült van az országban, szóval meg is volt az eredménye.


Ide meg naponta egy kisvárosnyi menekült érkezik... nevetséges.

2015. aug. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert, mit csináljanak? Irány csövelni, lopni, meg feketemunkára? Mert kb ez lenne az eredménye, ha mind azt csinálnának amit csak akarnak vízum nélkül. És maradjunk annyiban, hogy nem véletlen választották a zöldhatáros megoldást.


A tapasztalatok azt mutatják, hogy ahol határzárat felhúztak, ott az illegális határátlépések csökkennek.

2015. aug. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kele Roland válasza:
Szerintem csak az indulatokat szítja , leszarja a bevándorlókat csak arra jók ,hogy eltereljék a figyelmet a párt közeli mutyikról valamint az emberek bajairól.
2015. aug. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bevándorló =/= menekült


Az állam úgy kezeli a bevándorlást, hogy csak azoknak ad tartózkodási engedélyt, akinek itt van munkahelye vagy él itt közeli családtagja aki biztosítja az eltartását. Szerintem ez elég korrekt.

2015. aug. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
A fidesz kivétel nélkül mindent DUMÁVAL kezel TETTEK helyett, kivéve a magánzsebek és a pártkassza feltöltését. Ha fele annyit tennének, mint pofáznak, itt kánaán lehetne.
2015. aug. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6%

Magyarországon a Jobbik után (akinek nincs lehetősége kezelni jelenleg a bevándorlás kérdését, csak ötleteket adhat) a Fidesz kezeli a legjobban a helyzetet. Tőle balra kizárólag hibás, nemzethalálba és káoszba vezető megoldásokat láthatunk (de ezt már megszokhattuk, ugyanis számukra semmit sem jelent a "nemzet" léte).


Szóval a lehetőségekhez képest még jól jártunk, képeljétek csak el, mi lenne most, ha a kedvenc baloldali pártjaink nyerték volna a legutóbbi választást...

2015. aug. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!