Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Télen mi lesz a bevándorlókkal...

Télen mi lesz a bevándorlókkal? 13/L

Figyelt kérdés
Az iskolában mi gyerekek beszélgettünk róla, és persze felmerült, hogy továbbmennek nyugatra, de egy részük maximum német köztereken vagy a Csatorna alagútnál teszi ugyan ezt. Egy rocker osztálytársam akitől félek azt mondta, hogy le kell őket önteni vízzel aztán jól halálra fagynak, mert lakásokba törnének be. Mi az igazság?

2015. aug. 7. 10:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
78%
Miert, ha egy ostoba es serto megnyilvanulas a miniszerelnok szajabol jon akkor egybol igazza valik?
2015. aug. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 kovpet ***** válasza:
79%
Orbánt itt nem lehet lepontozni, majd a választásokon. :)
2015. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
62%

Nem ostoba és nem sértő!

Most azok ölelik keblükre a bevándorlókat, akik 2004-ben a külhoni magyarok ellen uszítottak! Ezek után mondja bárki is, hogy nem igaz az, hogy a baloldal nem szereti a magyarokat!

2015. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 kovpet ***** válasza:
37%

"Most azok ölelik keblükre a bevándorlókat, akik 2004-ben a külhoni magyarok ellen uszítottak!"


Az a baj veletek, hogy hallotok valamit ami jól hangzik és évekig mantrázzátok anélkül, hogy legalább kicsit is elgondolkoznátok, hogy van-e alapja vagy legalább elméletileg lehet-e alapja.


A keblére ölel nálad mit jelent amúgy? Hogy nem hörögve gyűlölködik, hanem ad nekik enni? Vagy már az is, ha felveti, hogy esetleg nem kellene lelőni (vagy halálra fagyasztani) mindet?


"Ezek után mondja bárki is, hogy nem igaz az, hogy a baloldal nem szereti a magyarokat!"


Tudom, hogy nem örülsz neki, de a baloldaliak is magyarok.

2015. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
74%
Az igazság, hogy augusztusban nincs iskola.
2015. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom, hogy nálad a gyűlölködés hol kezdődik, de én semmi ilyen kijelentést nem tettem, valamint Orbán sem! A saját állampolgáraink, valamint Európa megvédése nem gyűlölködés; mindenkinek joga van megvédenie magát!


Az a baj veletek, liberálisokkal, hogy ezt a jogot veszitek el mindig a fehér európai emberektől, de csak tőlük! Ez az igazi rasszizmus!


Mindenkinek joga van eldönteni, hogy kit enged be a hazájába, és ha a nép úgy dönt, hogy nem szeretne bevándorlókat, akkor nem rasszistázni kell - kedves liberális barátaim - hanem elfogadni a nép döntését. Mert ha rajtatok múlna, már fél Afrika itt lenne, és egész Európa egy menekülttábor lenne...

2015. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 kovpet ***** válasza:
45%

"Az a baj veletek, liberálisokkal"


Ne használj olyan szavakat, melyek jelentésével nem vagy tisztában.

2015. aug. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 kovpet ***** válasza:
81%

Amúgy ez egy igen komplex probléma, amit tényleg kezelni kellene. A kormány sajnos az idióta plakátokkal ezt nagyon megnehezítette, csak hogy a saját politikai hatalmát erősítse. Így már nehéz tényszerűen beszélni erről sajnos, mert szándékosan felkorbácsolták az indulatokat.


Az nem a helyzet kezelése, hogy hörgünk, hogy Magyarország a magyaroké meg hogy daráljuk kutyatápba mindet.


Valamit ki kellene találni, mert nem azért fizetem az adót, hogy a gyökerek ellopják meg stadionra költsék. Az ilyen helyzetek megoldására fizetem. Oldják meg és ne üres frázisokat pufogtassanak.


A bajban összefogni kellene és nem széthúzni. Persze ez eddig sem ment, miért pont most menne?

2015. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
63%

Ha azt vesszük figyelembe, hogy Svédországban a 100 ezer főre jutó nemi erőszakok száma a legmagasabb a világon, akkor ez egyáltalán nem alaptalan riogatás! Én nem akarom, hogy a barátnőm/húgom, vagy akár egyetlen európai nő félve menjen ki az utcára!


A szó jelentésével pedig hidd el, tisztában vagyok. Tudom, hogy ál-liberálist kellett volna írnom, meg álbaloldalit... Ugyanis akik ma (bárhol a világon) liberálisnak nevezik magukat, valójában ők az igazi liberalizmus és demokrácia ellenségei. A magyarországi "baloldali" pártok pedig mind csak álbaloldal, az LMP kivételével!

2015. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
80%
Kovpet es a nyakkendo nevu valaszolo tokeletesen leirta.
2015. aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!