Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen ideológiának számít ha...

Milyen ideológiának számít ha a következőket vallom?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem Magyarország homogén nemzeti kultúrája. Hogy akárhova elmegyek az országban, minden nagyjából ugyanúgy néz ki, ugyanazon a színvonalon van. Hogy csak a közlekedési táblákból tudod meg, hogy Zalában, Pest megyében, vagy Szabolcsban vagy.


Tetszik, hogy Magyarországon mindenki magyar és magyarul beszél. Hogy nem élnek itt más nyelvet beszélő és kultúrát valló népek. Hogy átlépek az osztrák határon az első magyar faluba, és ugyanannyira az echte Magyarországon érzem magam, mint Bugacon vagy a Hortobágyon.


Tetszik, hogy bemegyek egy boltba, és az egész országban ugyanazokat a termékeket lehet kapni nagyjából ugyanazon az áron, hogy minden kis büfében ugyanúgy adnak egy pár debrecenit, egy korsó Borsodit, vagy puffancsos Hamburgert félig kilógó salátalevéllel.



Egyszóval élvezem azt a tényt, hogy Magyarország egységes nemzetállam, ahol minden mindenhol ugyanolyan, mindenki magyarul beszélő magyar. Tudom, hogy így egy stabil ország vagyunk, ahol nem törhetnek ki kulturális és etnikai alapú polgárháborúk, hogy itt bárhol otthon érezhetem magam.



2015. aug. 7. 21:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Begyepesedett nacionalista.
2015. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
Nemzet és kultúraellenes globalista. Te azt szeretnéd, hogy egy kultúra, egy nemzet legyen a világban és mindenki ugyanazt fogyassza, ugyanabban higgyen stb.
2015. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%

"Begyepesedett nacionalista."


Bár az lenne!

2015. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
A négy alap eszme közül ez valahol a nacionalizmus és a konzervativizmus között van, de ezt így nem lehet szerintem beazonosítani. Alighanem rosszul próbálom mert erre a politikai eszméket csak nagyon nehezen lehet ráhúzni, a nacionalizmus pl. a nemzet egységét, egy országban való élését és szabadságát kívánja ez valamennyire illik erre de azért ez belemagyarázás.
2015. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Meg még Wartburgot is lehet szerelni ugyebár, a buszok visszapillantó tükrén pedig lógnak a különféle csecsebecsék ugyebár!!
2015. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%

"Tudom, hogy így egy stabil ország vagyunk, ahol nem törhetnek ki kulturális és etnikai alapú polgárháborúk, hogy itt bárhol otthon érezhetem magam."


Inkább naiv :D

2015. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

"Meg még Wartburgot is lehet szerelni ugyebár, a buszok visszapillantó tükrén pedig lógnak a különféle csecsebecsék ugyebár!!"


Mi van?

2015. aug. 7. 22:04
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Ő a Wartburgos kérdező? :)
2015. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ki az a Wartburgos kérdező? Nincs kocsim.
2015. aug. 7. 22:06
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

"Ki az a Wartburgos kérdező? Nincs kocsim."


Pedig reménykedtem benne, hogy ő vagy.

Így sajnos már kettő van belőletek, ami nem jó hír.

2015. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!