Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elegem van ebből a politikából...

Elegem van ebből a politikából ami magyar országban megy! Ti mit gondoltok a mai magyar országról?

Figyelt kérdés
Nemtudom hogy közöletek ki fideszes de ez ami itt van már felháborítò! Már nincs mit kitalalni hogy mien adó nincs az országba!

2015. aug. 8. 11:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
52%
Mit gondolok az országról? Azt, hogy nagybetű, és egybe írjuk.
2015. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%

Semmi hozzáfűznivalóm nincs az egészről...

Magyarország, Földrajzilag szépnek szép ugyan, de politikailag piszkosul el van cseszve, amit a Fidesz kitalált, arról meg nem is beszélve, tisztelt kérdező, hogy biztos hallottál arról, hogy 2016 szeptemberétől MINDENNAPOS énekórát akar bevezetni az Emberi erőforrások minisztériumának Oktatásért felelős államtitkára...

Már hónapok óta gyűjtöm a kis pénzemet, és ha már meg lesz a kellő alaptőke, előtte valahol külföldön keresek munkát a neten, és ha találok, én már el is húzok innen.

Tudom, ott sem lesz kolbászból kerítés, de ha jól összeszedem magam, azért egy fokkal jobb lesz ott a megélhetés, mint itt...

havi 80ezerből nem lehet megélni!

AZ Ország halálra van ítélve!

2015. aug. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Nemzeti_Harcos ***** válasza:
56%
Hát nekem már a szívemet fálydítja, hogy mit tesznek országommal az öltönyösök!
2015. aug. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%
A 4-es 12:00-sal nagyon egyetértek.
2015. aug. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
32%

Nem csak neked van eleged.

Minden értelmes ember menekülne innen, mert látja, hogy jobb úgy se lesz a helyzet, a közeljövőben legalábbis biztos, hogy nem.

2015. aug. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
Tenni meg nem tudsz semmit az elcseszett helyzet ellen, mert vagy enerváltan punnyadnak az emberek a kilátástalanság miatt vagy egyenesen megtámadnak, mert te nem akarod velük együtt imádni Kegyelmes és Nagyszerű Orbán Viktor Miniszter Elnök Urat, aki első ezen a néven.
2015. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
26%

Vicces ez a kérdés.

Annak van elege ebből az országból, aki helyesen egyáltalán nem tud írni.

Belegondoltál már abba, hogy semmivel nem vagy különb a többi alulképzettől, így nem kell csodálkozni, hogy az ország is olyan, amilyen?

Hallottál már a törölközőről meg a mosdóról?

Megnyugtatlak, a svájciak se lennének előrébb, ha az átlag svájci is így írna, min te...

2015. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

Volt lehetőség más pártot választani, amikor szavazni lehetett. Emlékszem itt a gyakorin is nagyon sokan kijelentették, hogy bizony ők nem mennek szavazni. A sok nem szavazók is hozzájárultak a Fidesz újabb győzelméhez. Így nekem az a véleményem, hogy mindenki mélyen nézzen magába, és emlékezzen. Ha nem szavazott akkor ne nyafogjon most. Aki szavazott mert változást akart, nos azoknak van joguk panaszkodni.

Bár most szinte mindenki azt mondja, hogy ő márpedig nem a Fideszre szavazott..Hát ez van. A többségnek ők kellettek..

2015. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%

Igen szerintem is egy romlott rendszer az amiben ma élünk!


De erről nem csak a Fidesz tehet ha nem a baloldal is és mindenki más a judeokapitalista nemzetközi háttérhatalmat szolgálja.


Jöhetnek a lepontozások meg, hogy én csak egy "náci gyökér" vagyok de nem bizonygatom nektek ezt azt dolgot irtó hosszú téma sokszor leírtam már de nem értik sokan akik a liberális média agymosása alatt állnak.

Igen szörnyű az ország helyzete alig van munkahely, rengetegen kimennek külföldre dolgozni, borzalmas a közbiztonság, menekültáradat stb. minden probléma!

Nem bízok a Jobbikban sem!


Erre csak a hungarizmus a jó megoldás!

2015. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
14%
Menjetek visszafoglalni Erdélyt és Kárpátalják, büszke magyar harczosok, úgyis túl sok van belőletek.
2015. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!