Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek nem volt elég a magyar...

Nektek nem volt elég a magyar politikából?

Figyelt kérdés
Évtizedek óta hitegetnek bennünket különböző politikai tömörülések, hogy fellendítik a gazdaságot, megteremtik a tényleges jogbiztonságot, felemelik a képzetleneket stb... Ebből az valósult meg, hogy a gazdagok még gazdagabbak a szegények még szegényebbek lettek. Ők pedig különböző korrupciós forrásokból sz@rrá keresték magukat, politikai oldaltól függetlenül. Nem kéne demonstrálni tüntetni, vagy ilyesmi? Mondjuk nem 10 000-en, hanem akár 200 000-en. Vagy még többen. Nem kéne megkeresni azokat az embereket, akik kompetens az ország érdekeit szolgáló politikát folytatnának, ha már ők nem akarnak előbújni?
2012. jan. 12. 00:42
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
24%
Nincs miért tüntetni. Tudom, a kisemberek szerint minden esetben a kormány a hibás, hiszen miért nem velük törődnek, miért nem kapnak ingyen mindent már lassan, miért hagynak azoknak a zsebében többet akik tanultak, érdemi, értékteremtő munkát végeznek, munkahelyeket teremtenek, egy szóval vitték is valamire. Ezek a lázadozó emberek minden kormány alatt ezt tennék, mivel ők bármilyen helyzetben csak annyira lennének képesek amennyire Lázár is jellemezte őket. Jóformán semmire.
2012. jan. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Ezek a kisemberek minimálbérből nevelik fel és járatják iskolába a gyerekeiket. Valamint napi 16 órát dolgoznak azért, hogy a te gyereked tudjon idióta kis műanyagfigurákkal játszani, biciklizni. Látszik mennyi tisztelet van benned mások iránt.....
2012. jan. 12. 01:02
 3/38 anonim ***** válasza:
78%
Nekem kolopeléből volt elegem
2012. jan. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
69%

"miért hagynak azoknak a zsebében többet akik tanultak, érdemi, értékteremtő munkát végeznek, munkahelyeket teremtenek, egy szóval vitték is valamire. "


az az igazság te rühes idióta, hogy akik többet tanultak, érdemi, értékteremtő munkát végeznek, azok valahol havi nettó 100 körül kapnak kézhez.

2012. jan. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Tényleg érdekes felvetés ez kolopele részéről amikor a rezidensek nettó 100 rugóért melóznak és a tanárok se sokkal többért.. Vajon ők nem értékteremtő munkát végeznek?
2012. jan. 12. 01:18
 6/38 anonim ***** válasza:
48%
Nos, aki a rühes idióta kifejezést használta, jellemezte is hűen hogy miért is tartanak ott sokan ahol. Agresszió, gyűlölet, nem több. Ha viszont már a rezidens orvosoknál tartunk, fiatalon lassan már annyi bért akarnak maguknak mint akik már legalább 30 éve a pályán vannak. Lehet engem is szekálni, de én legalább képes voltam arra hogy egyedi dolgokat csináljak, amiből kétszáz embert is eltartok átlag feletti fizetésekkel, de tudom, én vagyok a rossz, én látom azt hogy itt csak a siránkozás folyik. Mondjuk van is miért, elvégre még csak 50 éves vagyok, mit is tudhatok én a munkáról. Kicsit tenni is kellene azért 20 évesen hogy valaki lehessen is az emberből.
2012. jan. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
34%

könyörgöm tiltsa már ki valaki ezt a barmot!


NE REKLÁMOZD MAGAD, TE S*GGFEJ!

ÖTVENEZERSZER HALLOTTUL, HOGY TE MEKKORA KIRÁLY VAGY!

2012. jan. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
59%

Kolopele,kolopele....

Akkor is így beszélsz majd,ha esetleg valamelyik gyereked naplopó,sikertelen ember lesz? Ha nem lesz semmihez tehetsége,nem lesz eminens tanuló? Ja persze,ez veled nem fordulhat elő... De attól,hogy te majd pénzeled,attól még ő is egy nulla lesz,aki nem tett le semmit az asztalra.

2012. jan. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
61%

", amiből kétszáz embert is eltartok átlag feletti fizetésekkel, de tudom, én vagyok a rossz"


nem


te azért vagy "rossz" (inkább információhiányosnak mondanálak a s*ggfej mellett), mert nem vagy képes felfogni, hogy nem csak az az ember végez értékteremtő munkát, aki milliárdos. vagy nem csak az az ember értékes, aki gazdag.

2012. jan. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
32%
ő,izé,nekem is kolopele uraságból van elegem,de már nagyon.
2012. jan. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!