Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egyszer senki sem tudja,...

Ha egyszer senki sem tudja, hogy milyen rossz helyzetben van az ország, akkor minek kell program? Majd ha megnyerik a választásokat. Addig csak kampányfogás. Jól gondolom?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 15:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
Azért 1 valami biztos, jobbna élünk, mint 4 év múlva!
2010. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

15:12

Te csak valami elvakult mszp-s lehetsz... Mondjuk ti tudjátok, hogy milyen szarban van az ország, hiszen ti tettétek tönkre.

2010. márc. 8. 15:15
 3/19 anonim ***** válasza:
52%

Ha te ezt feltételezed a Fideszről akkor tényleg nm értem hogy miért is szavazol rá?

Hisz milyen kormányzati erő az, akinek ne lenne egy képlékeny cselekvési terve, a realitás kaptafájára vasalva!

2010. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 X. Maté ***** válasza:
22%

Szép is a tudatlanság. Szerintem nem fogunk jobban élni 4 év múlva és még több lesz a JOBBIK-os, vagy esetleg páran mégis visszamennek az MSZP oldalára.


JOBBIK-osok, ti "nagymagyarok", azt tudjátok-e, hogy a Kádár rendszer tette tönkre az országot? Akkor lett eladósodva az ország ;) A FIDESZ meg nem vállalta fel! Az MSZP igen és ezért utálják :) Sok a buta ember Magyar országon sajnos, pedig régen mindig azt hittem, hogy kicsik vagyunk, gyengék, de legalább okosak, sajnos tévednem kellet :S

2010. márc. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

15.12 vagyok

és csak elkeseredett vagyok...

2010. márc. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg elhiszed, hogy a Fidesz nem tudja pontosan, milyen helyzetben van az ország? Vagy átbüfézték az elmúlt 8 évet? Akkor viszont mit is vársz tőlük?
2010. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem akarják még azt a képlékeny matériát sem az emberek elé tárni, még abban a hevenyészett formájában sem.


Ha ennek az okait kutatod, csak abba a déjá vu összecsengésben láthatod át ami az új titoktörvény megszavazása ébreszt benned.

2010. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

A fidesz pontosan tudja szerintem, hogy mit akar csinálni. De azt, hogy pontosan mik zajlottak itt, azt csak az mszp-sek tudhatják.

A fidesznek jelenleg nincs választási programja, a jobbiknak van. Kérdem én, minek? Minek úgy programot csinálni, hogy igazából nincsen benne semmi konkrétum. Csak rizsa. Hiszen a jobbikosok végképp nem lehetnek tisztában az ország gazdasági helyzetével, hiszen nem ők voltak 8 évig kormányon. Vagy mégis?

A jobbiké egy olyan program, amiben az van, amit az emberek, magyarok többsége hallani szeretne. Nem gyanús ez egy picit? Mert nekem úgy tűnik, hogy kihasználják az emberek magyarságtudatát, hazaszeretetét. Fidesz és jobbik között vacilálok, de egyik sem győzött meg...

2010. márc. 8. 15:28
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak néhány jellemző adattal tudnék válaszolni.


Rendszervarázslás: 20 000 milliárd adósság és nagyobb állami vagyon, mint a németeknek, működő gazdaság, teljes foglalkoztatottság és 20 év rossz politika.


Ma: 60 000milliárd adósság, szerény kalkulációk alapján 60 000 elkótyavetyélt közvagyon aminek nincs nyoma, és romba dőlt ellátó és közigazgató rendszerek, az életfeltételek minimálisan szükséges jövedelem a lakosság 40% ának, ebből adódóan és tükröződően a költségvetés hasonló elszegényedése.


Kádár idejében, kiszolgáltuk a KGST-t, és sok kárunk származott a 1+2 es valuta használatból, most meg a vadkapitalista finánctőke vert oda, és az Eu tól is megkaptuk amit a politikusaink „ kiharcoltak”!


Nem nekem szerepem eldönteni, de a tények makacs dolgok!


Nekem két dolog jön le!

Egy, hogy akkor nem buktunk annyit mint manapság, de talán az életszínvonal is jobb volt a 20 év és az organizációs fejlődést ha leszámolom, meg sokkal jobb.

Ami nem azt jelenti hogy visszamennék szabad Eu rádiót hallgatni, csak hogy ez a 20 év sajnos el lett csöszve jobban mint ahogy a lehetőségeink kínálta volna!

2010. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesz tisztában van mindennel, csak tudod Ov nem akar egy Öszödi beszédet, arról hogy mi folyt itt az elmúlt 20 évben. A nekem lenne kellemetlen esete.
2010. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!