Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van valami értelme a szombati...

Van valami értelme a szombati munkavégzésnek, mikor előre kell dolgozni? (és nem úgy hogy alapból mindig akkor dolgozik, mint pl rendőr) Van ahol komolyan veszik egyáltalán?

Figyelt kérdés

Tehát mikor bent vagy egész héten és előre le kell dolgozni egy pénteket vagy hétfőt szombaton.

Nem sok értelmét látom annak hogy bemenjen az ember.

Én személy szerint 8 körül járok be dolgozni, de mivel szombat van így nem sietem el, így 3//4 9-re be is értem. Végül olyan negyed kettőkor elmentem. EZ a 8 órából csak 4 és fél óra volt. Abból meg fél még lement kajára. És maga a munkavégzés is elég lightos volt, hisz mégis csak szombat.

DE nem csak én, hanem kb mindenki így volt vele. Volt aki fél 10-re be is ért, mikor elkezdtük a standupot. (kb kis meeting) DE a többiek nagy része is 9 után jött. Majd ugyancsak kaja és ilyen 1 fele beleuntak a munkába és elkezdtek játszani gépen lan-on. És kb 2-ig ott voltak.

De alattunk lévő csapatokban is hallottam, hogy ők se szándékoznak sokig maradni.


Volt aki aznap inkább otthon akart maradni, mert heti 1x megengedett az otthon munkavégzés. Csak végül szarakodott a vpn és volt service amit nem ért el, így bejött.


2015. aug. 9. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Erre azt tudom mondani hogy ha kell a munkád, lenyeled ezt, vagy pedig tovább állsz. Az a baj hogy pont olyanok háborodnak fel mint Te is, akinek p*nalegyezés az egész munkája, abban mi a megterhelő?

Nyugodtan jelentkezhetsz közútkezeléshez, ott majd átértékeled azt hogy míg Te szombaton is ülőmunkán vagy, addig más ugyanúgy festékes, rozsdás olajos ruhában húzza ki a napot... Ráadásul minden szombaton délelőtt.

2015. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én a szombatot vázoltam fel... Többi nap azért dolgozunk, de a szombattal mindenki úgy vna, hogy hát mégis szombat és már megunták a 6. napra a munkát.


"akinek p*nalegyezés az egész munkája"


Ez a rész azért elég vicces. Úgy állítod, hogy azt se tudod mit cinálok.

2015. aug. 9. 13:02
 3/4 A kérdező kommentje:
De tudom csak a kemény fizikai munka az ami tényleg munka. AZ már más dolog, hogy a saját területen elég nagy bevételeket termel. De a GDP 12%-át is az adja. (ez már több, ez 2-3 éve volt)
2015. aug. 9. 13:05
 4/4 anonim ***** válasza:

én a szombati iskoláról tudok nyilatkozni. semmi értelme, mindenki alig várja, hogy mehessünk haza, még a tanárok is lazák,játszunk órán stb

de aki fizikai munkás,szóval x dolgot meg kell csinálni, annak akkor is meg kell ha szombat van.

gyárban is pl sosincs leállás ott vasárnap is ugyanolyan kemény a munka(bár csak diákként vagyok ott)

2015. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!