Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi értelme van a gyalogos...

Mi értelme van a gyalogos rendőri szolgálatnak?

Figyelt kérdés
A városkánkban is sokszor látom őket. Abban a csúnya mellényben kell lenniük éjszaka is. De így nem lehet betörőt fogni, akkor miért gyalogoltatják őket ebben? Mesziről világítanak. És ha valami történik vissza kell sétálniuk a rendőrségre a kocsiért, mert csak ők dolgoznak!

#rendőr #gyalogos szolgálat
2013. febr. 21. 19:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

1!

Eléggé nem látsz bele a dolgokba. Van értelme, egy nagyobb városban, ahol van elég rendőr. Ahova kocsival nem lehet menni, mennek gyalog. De attól, ha gyalogol az út mellett nem lesz jobb, legfeljebb nem állnak meg nekik és még végképp nem kapnak el senkit sem. Főleg este nem. A tolvaj röhög, hogy van még vagy 500 m, mire odaérnek hozzá a rendőrök, mert messziről látja őket. Még egy zsáknyi cuccot megpakol:-)

Amúgy nem tudom te mint szolnál hozzá, ha a településeden a szolgálatos maximum 2 rendőr gyalogolna, majd ha betörő van a házadban vagy valahol vernek visszasétálnak a rendőrségre, felveszik a kocsit és kimennek hozzád. 30 perc......

2013. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha van vele párhuzamosan több rendőr is autóval, meg nem a mellényben kellene rohangálniuk, lenne értelme. De Bp-en meg egy-két nagyvároson kívül hol van 2 rendőrnél több? Na ott nem hogy nincs értelme, DE VESZÉLYES IS AZ EMBEREKRE NÉZVE. főleg ha soká érnek ki és baj van.
2013. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Ti tényleg azt hiszitek, hogy ezeket kiküldik sétálgatni és rendrőséget üresen hagyják, és nekik kell vissza menni kocsiért? omg..
2013. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sajnos igen ez így van elég sok vidéki kis településen. (szerintem mindegyiken)Kötelező gyalogolniuk, mert elő van írva. Még ha egyedül van akkor is. Csak aki ezt kitalálta nem gondolt bele abba, hogy nem mindenhol van egy halom rendőr szolgálatban. Kérdezd meg bármelyiket elmondja! De ez a kisebb városokra és falvakra jellemző ahol nagyon kevesen vannak.
2013. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én voltam 1.,de kitörölték velem.Azt mondottam:csak a gyalogos szolgátatnak van értelme,mert nem csak csőlátni kéne a rendőrnek,hanem hallani is,hogy illegálban csattog a fejsze a növendék fákon,félmagasan.
2013. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sajnos,kisvárosi kapitányságon 57 falura van 20 rendőr nyomozóstul,irodistástul.Az is jó lenne,ha naponta két autós járőr végigmenne nálunk.Így jut minden településre rendőr.Visszaállítanám az önkéntes rendőrséget,mert a polgárőrséget sok helyen nem lehet megalakítani.Fatolvajék beépülnek,és adják a drótot lefele...
2013. febr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 mustafa33 ***** válasza:
Erdész, rendőr és kutya gyalog járjon. ☻
2013. febr. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 mustafa33 ***** válasza:
Az autós rendőr meg olyan lassan jár, hogy messziről ki lehet szúrni.
2013. febr. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 mustafa33 ***** válasza:
Ezért kell vissza a csendőrség. nem holmi önjelölt, de igazi.
2013. febr. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez a szégyen, hogy ez megy az országban. Gyalogoltatják őket, holott lenne elég sok dolguk helyette. Nincs elég rendőr. Ha lenne elég jó megoldás a gyalogos szolgálat, lehet "hallgatózni". De amíg ilyen kevesen vannak nagyobb baj is van, mint a falopókat elkapni.

Sokan le vannak maradva, csendőrséget akarnak? Hova???? Rendőr is kevés van, majd csendőre lesz ember? Lassan rendőrnek nem vesznek fel senkit úgy megszigorították a rendszert. Majd a csendőrséghez felvesznek mindenkit? Akkor rosszabbak lesznek.

Addig nem érzi senki sem, amíg bajba nem kerül és nem ér ki a rendőr hozzá időben.

Amennyire csesztetik a rendőröket én a helyükben nem is igazán segítenék az embereknek. Minek? úgyis csak rosszul jönnek ki belőle.

2013. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!