Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Keleti tényleg életveszélyes...

A Keleti tényleg életveszélyes lett a migránsok miatt?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 14:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
36%

Örülök, hogy egy mondatból leszűrted, milyen ember vagyok, xenofil debil. Az, hogy te nem látod milyen veszélyt jelent Európára a bevándorlóáradat, jól mutatja ki is az egyszerű ember. Van különbség a fehér ember meg a rasszista között is, majd magyarázd meg a liberális haverjaidnak is. :) Sőt, létezik olyan is, hogy "magántulajdon", majd magyarázd el a bantu gyökérnek, aki még a nyelvet is baszik megtanulni, nem hogy a helyi kultúrához alkalmazkodjon.


Egyébként félni az idegenektől már idegengyűlölet, vagy csak mezei mélymagyar neonácizmus?

2015. aug. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
35%
Nem, nem lett életveszélyes. Én is naponta járok arra, és még mindig élek. Vannak jó páran, de ha nem mész oda hozzájuk, akkor békén hagynak. Tudod, ahogy minden átlagos ember. Nem kell túldimenzionálni a migránsokat.
2015. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
20%

#15


Azt látom, hogy veszélyt jelentenek Európára. Azt nem látom, hogy hol vannak azok akik reális veszélyt látnak benne, és nem "Megerőszakolnak/elveszik a munkám/elveszik a kultúránk/kiirtják a fehér embert" hülyeségeket ismételgetnek minden bevándorlós kérdésnél. Azt senki se kérdezi meg, mégis hogyan fogja bírni az európai gazdaság az ilyen szintű bevándorlást, milyen hatással lesz ez a munkaerőpiacra, vagy hogy a már itt lévő bevándorlókat hogyan fogja elhelyezni az EU. Itt uszítás van, gyűlölködés, irracionális félelem.


"Van különbség a fehér ember meg a rasszista között is, majd magyarázd meg a liberális haverjaidnak is."


Ezt ne nekem mondd, hanem azoknak a barmoknak akik még ezen az oldalon is elvitatják a nem rasszista emberektől a magyarságot, cionistáznak, zsidóznak, arabszopóznak.



"Sőt, létezik olyan is, hogy "magántulajdon", majd magyarázd el a bantu gyökérnek"


Erre majd térjünk vissza ha illegális lesz a bevándorlók viselkedése, és nem csupán határátlépés lesz a bűnük.

Egyenlőre ott tartunk hogy egy nem-rasszista-csak-hazafi megvert egy diáklányt Szegeden, erőszakról a bevándorlók oldaláról még nem volt szó.


"Egyébként félni az idegenektől már idegengyűlölet, vagy csak mezei mélymagyar neonácizmus?"


Félni tőlük szó szerint xenofóbia. A mezei mélymagyar neonácizmust keresd az uszító kérdések és válaszok között.

2015. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 tetro ***** válasza:
17%

16.56

hány gyűlölködő kommented után következtethetek, hogy milyen ember vagy?

2015. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
6%
És a xenofóbiára már van szuri, vagy valami megoldása a modern, felvilágosult világnak?
2015. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
67%
Hány bevándorlót kell ismernem, hogy véleményt alkothassak? Az összeset?
2015. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 tetro ***** válasza:
0%

17.37

attól függ milyen véleményt. ha az össze bevándorlóról beszélsz, akkor nem árt az összeset.

szóval hány komment után tarthatlak tirpáknak?

2015. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
28%
Tetro te ahhoz képest minden embert lenácizol meg lerasszistázol aki nem szereti a bevándorlókat, te ismered ezeket az embereket az összeset? Ugye hogy ugye.. :D
2015. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
27%

#19


Van rá gyógymód, gondolkodásnak hívják.

2015. aug. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 tetro ***** válasza:
28%

17.48

hol náciztam vagy rasszistáztam le minden embert?

konkrétan lenácizni szerintem életemben nem náciztam le még egy-egy egyént sem, nem hogy minden embert.

2015. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!