Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért élnek sokan abban a...

Miért élnek sokan abban a tévhitben hogy ha lezárják a Szerb határt akkor majd máshol jönnek hozzánk?

Figyelt kérdés

Főleg a baloldali liberálisok szoktakhülyeségeket beszélni.Pl. hogy akkor jönnek Romániából, de jó tudni hogy Romániában kemény határőrség van, nem törölték azt el. Szóval ha valaki Magyarországra akar jönni az egyszer be kell jöjjön ezen a határőrségen, aztán ki kell jöjjön Magyarországra, mi értelme lenne nekünk még egy harmadik határzárt is építeni? 2 nem elég a liberálisoknak oda?


Szlovéniából illetve Horvátországból? Minek jönnének onnan vissza Magyarországra? Nyugat a céljuk, azért annyira nem kell még a liberálisoknak se hülyének nézni ezeket a bevándorlókat hogy a legkacskaringósabb utat választják kockáztatva hogy elkapják őket.


Harmadrészt meg ahol először bejegyezték őket oda vissza lehet toloncolni, szóval az már nem a mi dolgunk ha más Eus ország nem tudja a határait őrizni.


És ezek a liberálisok (mert hogy egy statisztika szerint az MSZP/DK ba messze a legnagyobb azoknak az aránya aki befogadná az illegális bevándorlókat) az a véleménye hogy nem kell betartani a törvényeket? Gyurcsányt látva én is ezt hinném, de miért vannak az egész világon ország határral kapcsolatban olyan törvények hogy csak papírral lehet átlépni? Mert mindenki hülye csak a Magyarországi liberálisok okosak?



2015. júl. 17. 10:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Ezt én se értem, hogy minek jönnének más útvonalon, mikor simán lehet lyukat vágni a kerítésre.
2015. júl. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%

Tényleg tévhitben élnek, mert ugyanúgy a szerb határon fognak átkelni.

Mert azt nem tudják a liberálisok, hogy a szerb határzár olyan lyukas lesz, mint az ementáli (az autóutakat, a vasútvonalakat nem lehet csak úgy lezárni - vagy eltereljük őket Horvátország vagy/és Románia felé?).

És ha egyszer belépnek a magyar határra, akkor bejegyzik őket, mint ahogy eddig is.

2015. júl. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Fú, annyi 20ezres kéne, ahányszor leírtátok 15 perc alatt, hogy liberális :D Gazdag lennék. Nektek mindenki liberális ahogy látom :D
2015. júl. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én nem a kerítésről beszéltem, hanem határzárról. A kerítés önmagában nem megoldás, nyilván nem.
2015. júl. 17. 11:07
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen lesz a kerítés, de ha olyan mint a bolgár-török határon, nagyon megszenvednek mire átvágják.


[link]

[link]

2015. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Teljes határzár nem lesz.

[link]

"A belügyminiszter kifejtette: ideiglenes határzár épül, amelyet akkor számolhatnak fel, ha csökken az országra nehezedő migrációs nyomás. Az intézkedések célja, hogy a menedékkérelmet benyújtók ne a zöldhatáron keresztül, hanem a törvényes utat betartva, a határátkelőkön érkezzenek Magyarországra."

2015. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%
Hiába törölteted kérdező, attól ezt még propagandának hívják. A stílus, a terelés, a hazudozás. Ez tankönyvi propaganda.
2015. júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%
Miert elnek valakik abban a tevhitben hogy ha kihuznak egy drotkeritest amit senki sem oriz azt majd nem fogjak 5 perc alatt atvagni?
2015. júl. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
58%
Miért élnek valakik abban a tévhitben, hogy egy több méter mélyre leásott, több rétegből álló acélkerítést, csak úgy át tudna vágni pár menekült?
2015. júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ha akarsz feltenni kérdést tedd fel, de itt a határzár alatt nem a keríttést értettem, a téma terelésen kívül máshoz nem értessz?
2015. júl. 17. 11:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!