Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá hogy bevándo...

Mit szóltok hozzá hogy bevándorlók megverték Kálmán Csillát? Link

Figyelt kérdés
[link]
2015. aug. 10. 15:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%

Remélem meglovagolja a jobbos média, kihagyhatatlan lehetőség.


Várom a felháborodást, meg a sok barmot aki faji-kérdést csinál ebből is. A szegedi diáklányt megverő hazafiról filózgatott a sok jobber, hogy most akkor rasszizmusról van -e szó, vagy tovább kell -e még mosdatni. Remélem ez most se marad el.

2015. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Az egyik komment (egyet értek vele):



És...ez egy kiváló, mocsok troll hír.


Nézzük mi az érdekes ebben. Ugyanazok az emberek, akik a verekedős volt börtönőr esetében, gyakorlatilag úgy vélték megérdemelte, meg nem is úgy volt, meg biztos a lány és a néger barátja kezdték, stb, na most ők hihetetlen mértékben fel vannak háborodva.


Tehát magyar üthet meg magyar nőt, illetve magyar üthet meg külföldit, de külföldi nem üthet meg magyart. Vagymiafaxvan?


Aztán, igen mi libsibolsik kimondottan örülünk ennek. Igen, azt szeretnénk ha ez mindennapos lenne. Nyílván.


35 afrikai orvostanhallgató. Nos, persze, nagyon hihető, egyszerre 35 afrikai orvostanhallgató. Érdekes, én még egyszerre se láttam soha 35 afrikai orvostanhallgatót,-egyetemen kívül- szóval na. Fura.


Jó lesz ez a hír arra is, hogy jól összemossuk a bevándorlókat, a legálisan ide érkező egyetemistákkal. A két helyzet tök ugyan az.

Egy másik hírnél az állt kameruniak.


Csak mondom, Kamerun 40%-a, azaz a többségi vallás az a katolikus,,30% protestáns, és 18% a muzulmán. Na az ezért érdekes, mert ügye az a baj a bevándorlókkal ,hogy muzulmánok, és azok milyen rohadt szemét népség. Na ha tényleg kameruni diákok verekedtek, nagy esély van rá, éppenhogy keresztények voltak!


(de lehet nem is ebből az országból jöttek)


Aztán azt írja tömegverekedés volt. Ki kezdte? Úgy az nincs magától. egyik társaság beleköt a másikba. De ki kibe, kivolt kivel?


Meg hát 35 néger. Szóval, amikor voltam egyetemista, fehér, magyar egyetemisták is verekedtek. Nem mind, de minden szórakozóhelyen, minden társaságban akad egy fax, aki kötözködik, verekszik. 35 négerből lehetett egy vagy lehtett mind a 35 ilyen, de szerintem előre ítéljük el mindent, hogy mocskosrohadtnéger mindegyik.


Ja, és igen mi libsibolsik természetesen a nőverő négereket védjük a magyarokkal szemben. Mondom, ezt előre, mert úgyis ezt fogják sokan mondani. Megkönnyítem a dolgot: így van, na. Ez is nyílvánvaló.

2015. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
első: a balos média is meglovagol mindent amit tud. Például ott van a múltkori cikkük a vámosszabadi menekülttáborból hogy túl édes a gyümölcs leves.
2015. aug. 10. 15:14
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Ha így is történt, még jó, hogy az orvostanhallgatók nem bevándorlók :-D


Komolyan érdekes, hogy általában azok "mocskosbevándorlósoznak", akik teljes fogalomzavarban szenvednek minden téren. Nem tudják mi a nemzet, a haza, ezek szeretete, kritikája és gyűlölete közti különbség, a liberális, a nacionalista, és még sorolhatnám. De biztos ez csak véletlen. :-)

2015. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 szántóvető ***** válasza:
96%
semmit.a cikk szerint volt valami tömegverekedés,ez bárhol a világon előfordul.ennél több pedig nem derül ki a cikkből.
2015. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul nem érdekel hogy bevándorló vagy nem bevándorló ver, vagy verik éppen. Az ilyen erőszakos cselekedetet elkövetőket ítéljék letöltendőre. Itt az afrikaiakat, ott a szegedi börtönőrt. Az se érdekel hogy nő vagy férfi az elkövető, az áldozat, lényegtelen. Fölösleges faji meg nemi kérdést csinálni egy bűncselekményből, a tett a lényeg, azt értékeljék.
2015. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Egyre több a balhé a bevándorlók körül.
2015. aug. 10. 15:19
 8/18 anonim ***** válasza:
Az ami az összes megverős, késelős, mentőautóból lopós hírről (függetlenül attól, hogy ki volt az elkövető): A bulvár ezekből a tragédiákból próbál pénzt keresni, miközben az igazán lényeges, az életünkre is hatással lévő híreket elhallgatják.
2015. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32%

# 6/6 Időpont ma 15:17


Engem sem érdekel. Csak épp amikor a szélsőjobbunk kikéri magának, hogy a kanadába szökött cigányok nem magyarok, és ne ő tetteik alapján ítéljenek meg minket (ezutóbbit teljes joggal), akkor szerintem az a minimum, hogy cserediákként itt tanulókat nem mossuk össze azokkal akik ide szöknek valami miatt. Én is tanultam egy évet külföldön, mégsem vándoroltam ki...

2015. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Holnapra meg kiderül, hogy CSilla a lépcsőn botlott el, a bevándorlók csak felsegítették.
2015. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!