Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban a háború küszöbén...

Valóban a háború küszöbén állunnk? A bevándorlók/menekültek tényleg a bajt hozzák ránk?

Figyelt kérdés

Férjem szerint a 3. vh küszöbén állunk, a bevándorlók,menekültek 35 év alatti edzett, sportos katonák.Nők,gyermekek,kövérek,öregek mondhatni nincs közöttük.

Féljek,mert eljön rövidesen az az idő,mikor katonák masíroznak az utcánkba,megölnek bennünket, levágják a fejünket,vagy mint anno a zsidókat,minket raknak fel vonatokra.

jobb ha beletörődök,hogy gyerekeink nem éreik meg a felnőtt kort.

El akarják iszlámosítani a világot, az illuminátusok állnak mögötte meg a vilg pár irányítója, a föld lakosságát 300millióra akarják csökkenteni,stb.....

Majd mindennap erről beszél,én félek,nem tudok már aludni sem, féltem az életünket,biztonságunkat, a gyerekeimet.

Ráadásul a mi kis városunkba is megjelentek ezk az iszlám kinézetű menekültek, bevándorlók (nem tudom minek nevezzem őket)

Tényleg ennyire komoly a baj,vagy az én férjem agyával van a probléma?



2015. aug. 2. 10:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
55%
A férjednek teljesen igaza van! A háború már elkezdődött!
2015. aug. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
43%
Hu részvétem a férjed miatt...tényleg gáz a helyzet de azért amit a férjed lefest egy kicsit tulzás szerintem.
2015. aug. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
48%
Igen, valóban.
2015. aug. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
48%
A férjed agyával van a probléma, ezek a menekültek családdal jönnek és több a gyerek mint a felnőtt, arról nem is beszélve, hogy a nagy pánikkal ellentétben eddig mindössze járókelőt vertek meg, mert bevándorlónak hitték a bevándorlók meg senkit.
2015. aug. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
58%
Ha elérnek egy bizonyos számot és nem kapják meg az iszlámhoz köthető jogaikat, akkor elkezdődik a második számú probléma. (az első az eltartásuk). Ha megkapják a jogokat, mégtbbet akarnak és Téged is kényszerítenek a betartásukra, pl. hordjál csadort ha arrafelé mész. Gettósodás alappillére. A gettók határain meg beindul a konfliktus. Pár tonna ammónium-nitrátot meg nagyon könnyű vsárolni bármely gazdaboltban, ha robbantani akarnak...
2015. aug. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
66%

Én mikor megismertem a mostani barátnőmet elsőként aknaszedésre képeztem ki bajonettel. Végigcsinálta a gyakorlatot szó nélkül, majd mikor végzett megkérdezte: Ezt most miért kellett megtanulnom?


Azért tündérem, mert életed során te még fogsz bajonettel aknát szedni, csak a többi nővel ellentétben te túl fogod élni.


Kérj te is kiképzést a férjedtől életesélyeid így jelentősen javulhatnak.

2015. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
48%
Gyerekek és nők mint menekültek... Az öngyilkos merénylők jelentős hányada nő, a gyerekek meg 5-10 év aatt felnőnek.. Ez nem lehet kifogás a cuki-mukiságukra. Senki nem fog integeti vagy az arcára vésni, hogy hé, én terrorista vagyok! A tunéziai ipse is szépen elbeszélegettt és haverkodott a későbbi áldozataival. Teljesen más világban élnek, egy keresztény sosem fog az ő agyukkal gondolkodni.
2015. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
56%
Nagy baj lesz még a bevándorlásból!!!
2015. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
52%

"Tényleg ennyire komoly a baj,vagy az én férjem agyával van a probléma?"


Alapvetően csak hiszékeny ember, akinek a kurucinfo és hasonló szennykanálisok kimosták a fejét.

Ez egy konspirációs teóriákból összeállított "felvágott", amit ide leírtál.

De ha ennyire retteg vegye fel az iszlám vallást és, akkor ő is benne lesz a "buliban" :-D

2015. aug. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk az tényleg igaz hogy inkább fital férfiak vannak többségben,tegnap kávézáskor kiültem az udvarra és kb 50fős csoportból egy sem volt gyerek,vagy nő.Épp felfigyeltem rá,mert azért szokott lenni köztük nő és gyerek.
2015. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!