Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is sajnáljátok, hogy...

Ti is sajnáljátok, hogy magyarok vagytok Magyarországon?

Figyelt kérdés

Magyar vagyok és marhajó látnom, hogy a romák a hátrányos helyzetűek mégis ők azok akik lakást, házat, segélyt kapnak, meg egyéb támogatásokat, kedvezményeket, mindenféle program indul nekik, de még több tízezer forintos ösztöndíjat is kapnak ÁLTALÁNOOS ISKOLÁBAN!!!


[link]


EGYSZERŰEN FELHÁBORÍTÓ!!!!!! Magyarok mikor kapnak ösztöndíjat ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN??? Kitűnő tanuló voltam, mégse kaptam egyszer se általánosban. Vicc ami ebben az országban folyik.


Másik meg ez az egész menekült dolog.


https://www.youtube.com/watch?v=1xVog5Gt5nA


50. másodpercnél mondja az idős MAGYAR úriember, hogy 40 év munkaviszonnyal 60 évesen éhendögölhet, de a menekültek meg idejönnek Nigériából meg Afganisztánból meg a franc tudja honnan és teljes ellátás meg 150 ezer forint zsebpénz. A legtöbb dolgozó magyar nem keres ennyit ebben az undorító országban.


Hányingerem van ettől az országtól és esküszöm már annak is jobban örülnék, ha cigány lennék.


És pluszban a menekültek háborognak, hogy milyenek a körülményeik. Hát akkor menjenek vissza ahonnan jöttek... De nem, ehelyett a háborgással elérik, hogy javítanak a körülményeiken. A magyar hiába háborog, ő persze le van sz@rva.


Jó lenne felébredni, felállni és szétverni végre ezt az egész sz@rt, ami van ebben az országban, mert ez már úgygondolom teljes mértékben tarthatatlan.


És persze milliárdok mennek el a menekültekre. Most még fizeti az EU, de később tuti nem fogja. A magyarok meg még amiért megdolgoznak, azt is ellopják tőlük, 90-100 ezret keresnek a legtöbben és akkor lehet vásárolni belőle "bőségesen" a világ legmagasabb ÁFA-jával terhelt élelmiszert.


Úgy érzem és azt látom, hogy ebben az országban magyarnak lenni a legrosszabb.


Ez a rengeteg önkéntes is most nagyon ott van, előtte sehol sem voltak, a menekült ügy előtt. De most is csak ő rajtuk segítenek, a magyar pedig már pár méterre is éhendögölhet.


https://www.youtube.com/watch?v=BRRvJqP6U04



2015. aug. 10. 20:34
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Tetro ott a link.
2015. aug. 10. 21:40
 12/30 A kérdező kommentje:

Egyébként nekem is van olyan cigánycsalád ismerősöm, akik lelakták a kapott lakásukat, majd még jobbat kaptak, mint amiért mi megdolgoztunk és vettük. Mi munkából anno egy 35 négyzetméteres panelt tudtunk venni. Ők kb. 2-szer akkorát kaptak, ingyen. Olyan házban, ahol ismerek egy embert, aki nyögi a törlesztőrészletét az ugyanolyan lakásnak.


És igenis rengeteg segélyt kapnak, csak abból élnek, a magyar pedig örüljön az 50 ezres közmunkának minden nap 8 órában.

2015. aug. 10. 21:45
 13/30 tetro ***** válasza:
69%

ja értem. a hátrányos helyzetű az számodra a roma.

na akkor elárulom, hogy az állításod azért hülyeség, mert az jön le belőle, hogy azért kap valaki támogatást az iskolában, mert más etnikumú. pedig erről szó sincs. azért kap mert annyira csóró a családja, hogy különben esélye sem lenne kiszakadni.

ennek pedig az összege nem több tízezer forint, hanem egész pontosan 6:

[link]

amúgy minden igaz volt amit mondtál.

2015. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 tetro ***** válasza:
35%

21.45

"És igenis rengeteg segélyt kapnak, csak abból élnek, a magyar pedig örüljön az 50 ezres közmunkának minden nap 8 órában"

mennyi az a rengeteg?

2015. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Ennyi az a rengeteg.


https://www.youtube.com/watch?v=oXD7Qx9vUow


Egyébként szomszédom, aki dolgozott olyan helyen, ahova a romák jártak segélyért, nos mesélte, hogy többek között volt egy fazon, Mercivel, aranylánccal és jött a segélyért. Szomszédom megkérdezte, miből él. A fickó csak annyit mondott: A f-szomból.


Ezek miatt hagyta ott anno a szomszédom ezt az állását mert nem bírta elviselni a látványát ezeknek.

2015. aug. 10. 21:57
 16/30 tetro ***** válasza:
34%

21.57

értékelném ha egyszer egy ilyen vitában youtube videó helyett belinkelnéd a jogszabályt. mint ahogy én is tettem, bizonyítva azt, hogy hazudsz amikor több tízezer forintos roma ösztöndíjról beszélsz.

szóval légyszi, adj valami egzakt adatot arról, mennyi segélyt kapnak a romák, ha szerinted rengeteget.

2015. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Ott az RTL-es link adatnak, nézd meg azt. Ott van mennyi ösztöndijat kapnak.
2015. aug. 10. 22:11
 18/30 tetro ***** válasza:
20%

22.11

ugye látod hogy belinkeltem a jogszabályt?

2015. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
33%
Egyszer, mikor utaztam a munkahelyre a buszon, egy cigánykölyök azt kérdezte a másiktól, hogy megkaptad már a pénzt, mert jársz iskolába? Ez mindent elmond
2015. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Kérdező! Az adott polgármesterek természetesen nem reklámozzák, de minden család, ahol a gyerek eléri a 4,5-ös iskolai átlagot (és még iskolaköteles), jogosult Xezer forintra gyermekenként. Ez az összeg kerületenként/helységenként változik, ezáltal a jogszabály is. A juttatás rassztól és társadalmi osztálytól függően minden állampolgárra vonatkozik amíg tanköteles és eleget tesz a fent említett elvárásnak. A baj azzal van, hogy az embereknek erről már nem szól a fáma, ellenben megy a gyűlöletkeltés és a fasiszta magamutogatás. Nem FIDESZ-es vagyok, de ez az egy lépésük a közoktatásban elismerésre méltó. Utánanéztem, a Rogán-féle V. kerületben, ahol viszonylag sok az elit gimi ez a juttatás gyermekenként majdnem tízezer forint, igaz az ottaniak úgy-ahogy jómódúak és emiatt nem veszik fel ezt a pénzt, vagy szimplán csak nem tudnak róla, mint sajnos a többség. Ami jár az jár! Minden egyébet meg lehet hagyni az utálkozóknak...
2015. aug. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!