Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szélsőjobbosok! Egy régész...

Szélsőjobbosok! Egy régész előás egy leletet ami bizonyítja hogy őseink a szkíták. Aznap egy történész előbányászik egy levéltárból egy dokumentumot, ami bizonyítja hogy a finnugorságot a Habsburgok találták ki. Mi változik az életszínvonalunkba?

Figyelt kérdés

A következő hónapban dupla annyi lesz a minimálbér? Budapest útjairól eltűnnek a kátyúk és megjelenik még 3 metróvonal? A menekültek a szerb határnál megtorpannak és elindulnak mondjuk Macedóniába? Vidéken még a falu bolondja is kap 15 féle jól fizető állásajánlatot?


A kérdésem nem provokáció, csak érdekel engem, hogy a mai válságos helyzetben miért kell annyira piedesztálra emelni a származásunk kérdését, mintha ettől függne a jövőnk?



2015. aug. 12. 18:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
14%
A szélsőjobbnak meg most már az egész jobboldalnak, hogy lényegtelen dolgokat állítanak be kritikus fontosságúnak, meg nem kitalálnak problémákat, ellenségképet gyártanak mert azokkal harcolni könnyebb mint a valós problémákat megoldani. És persze a sok csökkent értelmi képességű ég be is dől ezeknek.
2015. aug. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Genetikailag bizonyított, hogy a finnugor népek nem rokonaink. Aki ezt tudomásul veszi, az még nem feltétlenül szélsőjobbos.

Sok minden egyébként szerintem se változna, mivel ha ilyen leletet találna valaki, egyszerűen eltitkolnák. Ha mégis kitudódna, akkor pedig a liberális sajtó igyekezne gonosznak, primitívnek, kulturálatlannak beállítani a hunokat és a szkítákat, hogy szégyellnünk "kelljen" a rokonságot.

2015. aug. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

"A következő hónapban dupla annyi lesz a minimálbér?"


Nem föltétlenül. Lehet hogy eleinte csak másfélszerese lenne, ez függ attól is a külföldi cégeket milyen ütemben tudod kihajtani.


"Budapest útjairól eltűnnek a kátyúk és megjelenik még 3 metróvonal?"


El. Nem jelenne meg, mert a metró az zsidó hobbi.


"A menekültek a szerb határnál megtorpannak és elindulnak mondjuk Macedóniába?"


Jellemzően igen, a magyarok nyilait úgy rettegnék, hogy be sem mernék ide tenni a lábuk.


"Vidéken még a falu bolondja is kap 15 féle jól fizető állásajánlatot? "


Kapni kapna, de most gondoljuk már végig, külhoni multik kitakarítva, Bankok és egyéb vérszívók kitakarítva, magyar termelés lenne magyar földeken. Rászorulna, hogy elmenej csicskának?

2015. aug. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Holnap kiderül, hogy igaz volt a hír, valóban lefeküdtem anyáddal.

Na most ettől nőni fog a magyar minimálbér?

2015. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

"Kapni kapna, de most gondoljuk már végig, külhoni multik kitakarítva, Bankok és egyéb vérszívók kitakarítva, magyar termelés lenne magyar földeken. Rászorulna, hogy elmenej csicskának?

" Én a csicskát lecserélném jobbágyra és úgy helyes is lenne.

2015. aug. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
18%

#2

Csak a szittya hun csaba királyfis baromságnak semmi alapja, néhány mendemonda nem éppen valós bizonyíték, a genetikai vizsgálatok meg tárgyi leletek sem támasztják alá.

2015. aug. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
#6 A hunok és szkíták kultúrája, szokásai, harcmodora gyakorlatilag megegyezik az ősmagyarokéval. A türk népekkel (ahova valószínűleg a hunok is tartoztak) legalább annyi nyelvi hasonlóság van, mint a finnugorokkal. A genetikai egyezés minimális, de a finnugor nullánál több, és az eltérő környezettel magyarázható a hasonlóság csökkenése is. Tájékozódj, mielőtt butaságot írsz, lehetőleg ne csak a szélsőliberális médiából!
2015. aug. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Én szerintem mind a finnugor mind a szkíta-török elmélettel felesleges foglalkozni.


Szerintem a magyarok szlávok, akik nem beszélnek szlávul.


Látogass át bármelyik nyugati-szláv országba, pl. lengyelekhez, csehekhez, és azt fogod látni, hogy az emberek ugyanúgy néznek ki, az óvárosi hagyományos épületek ugyanolyanok, ugyanazokat a kajákat eszik, ugyanabban az istenben hisznek, ugyanannyira konzervatívok vagy liberálisak, ugyanazok az ünnepeik vannak, csak mi nem úgy beszélünk, hogy dobzse-dobzse

2015. aug. 12. 18:32
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

"Szerintem a magyarok szlávok, akik nem beszélnek szlávul. "


Jó, de te csak kettes voltál biológiából, hadd ne a te elméleted vegyük már alapul.

2015. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
#9 És ennek egyáltalán semmi köze az 1100 év együtt éléshez, ugye? :)
2015. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!