Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett Magyarországon...

Nemzeti_Harcos kérdése:

Miért lett Magyarországon ekkora divat a nemzetellenesség?

Figyelt kérdés
Úton-útfélen azt látni/hallani, hogy a magyar emberek gyűlölik és lenézik egymást és a nemzetüket. Ha itt kiírok egy kérdést, hogy az általam elképzelt világ jobb lenne-e, csak leoltogat mindenki. Az árpádsávos zászló az átlag magyar emberben gyűlöletet kelt, ahelyett, hogy büszke lenne nemzeti jelképére. A magyar filmek nézése, és a magyar zenék hallgatása szinte cikinek számít már. Az emberek többsége David Guettát és Kanye Westet hallgat ahelyett, hogy elővennének olyan klasszikusokat, mint az Időgép és az Omega, és azt is oltogatják aki ezt teszi. Úgy gondolom, hogy ezeknek a dolgoknak a megoldása a nyugati kultúra elűzése, és az EU-ból való kilépés lenne, illetve a fiatalok átnevelése a militarizmusra, bajtársiasságra, nemzetiességre. Na de a lényeg, amiért ezt a kérdést is kiírtam: vajon mi lehet az oka a nemzetellenesség ilyen mértékű feltörésének? A liberalizmus?

2015. aug. 13. 20:41
1 2 3 4
 1/38 Duenna ***** válasza:
27%
A liberalizmustól! Honnan táplálkozik a liberalizmus? Ezt jó lenne kielemezni. Akkor megkapjuk a választ, honnan jön a magyar nemzetellenesség.
2015. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
68%

Miért is hazudsz?

Minek kéne még nemzetinek lenni? Nemzeti Italbolt? Nemzeti Ruhabolt? Legyen még plusz 80 magyar zászló a 26 mellett, ami Orbán mögött van, amikor konferenciázgat a nemzeti keresztyén nemzeti magyaroknak? Keltsek itthon turulfiókákat? Mit akarsz még?

2015. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
88%

Attól még, hogy valaki nem nacionalista, nem feltétlenül nemzetellenes.


Ez kb. olyan, mintha azt mondanád, hogy aki nem náci, az kommunista.

2015. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
81%

"Úgy gondolom, hogy ezeknek a dolgoknak a megoldása a nyugati kultúra elűzése, és az EU-ból való kilépés lenne, illetve a fiatalok átnevelése a militarizmusra, bajtársiasságra, nemzetiességre."


Irány Oroszország, én fizetem a repülőjegyedet. :)

2015. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Az itteni válaszok csak még jobban megerősítik azt, amit már eddig is írtam!
2015. aug. 13. 20:50
 6/38 anonim ***** válasza:
86%
Milyen kényelmes ha nem tetszik egy válasz akkor neked van igazad :D Amúgy a nemzetiességnek mi köze a militarizmushoz? És ha nincsenek jó magyar filmek akkor miért is kell a magyar filmeket néznem? Amúgy ha a magyar nemzet zászlaja nem az árpádsávos zászló miért erősíti a nemzeti öntudatot az árpádsávos zászló? És nem értem, hogy a nemzeti jelképeket miért kéne mindennapos használati tárgyként kezelni, a Szent Koronát se hordták mindennap a királyok, nem tudom miért lesz jobb ha mindenki árpádsávos zászlót lobogtat.
2015. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
84%

2-esnek és a kérdezőnek!


Gondolom ti igazi 1000%-ban ős tisztavérű szkíta magyarok vagytok!


Am ,hogy válaszoljak is:


Attól még ,hogy valaki nem lobogtatt magyar történelmi zászlókat azok még nem "hazaárulok".


Én egyébként a nacionalizmust és a multi-kulturalizmust is hülyeségnek láttom.


Üdv!

2015. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
59%

Ne aggódj kérdező, én is mindig mondom, hogy a vakondemberek el akarnak minket rabolni és meg akarnak zabálni, de mindig kiröhög minden ember!!!

Azóta tudom, hogy ezek az emberek a vakondemberek szövetségesei és fajunk árulói! Minél előbb végeznünk kell azokkal, akik a vakondemberekkel vannak!

2015. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
94%

Az az oka, hogy túltoltátok.

Amit nagyon erőltetnek az nem kell senkinek. Az állandó hazaárulózás, idegenszívűzés amikor valaki más véleményen van mint ti, ide vezet.

+ A nacionalizmus Magyarországon nagy adag rasszizmussal is párosul, ez meg nem jön be a gondolkodó embereknek...


De azt is mondhatnám: Én úgy vagyok hazafi, hogy befizetem az adómat az utolsó fillérig. Nem úgy, hogy elképzelek magamnak egy viselkedésformát, amit én hazafiasnak tartok, és azt megpróbálom ráerőltetni a többiekre.

2015. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
77%

Kedves "Nemzei Harcos"!

Én David Guettát hallgatok, mert klassz, tisztelem a pirosfehérzöld zászlót, szeretem az EU-t, mert anélkül nem tudnék kimenni Németországba dolgozni, az Omega időtmúlt, nem a mi generációnknak való (én 22 éves vagyok), az árpádsávos zászló nem érdekel, ott van helyette a pirosfehérzöld, KATONÁNAK MEG AZ MENJEN, AKI AKAR!

És mégvalami: szeretem a magyar embereket és tudom, hogy minden nemzetben van néhány ilyen szélsőséges gondolkodású ember, mint te. Csak arra kérlek, kedves "harcostársam", hogy gondolkodj el egy kicsit, és ne tedd mindenért felelőssé a liberalizmust.

2015. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!