Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól értem, hogy Budapest...

Jól értem, hogy Budapest ostrománál a védőket eláruló és a kitörést mészárlásba fojtó Göncz Árpád egy és ugyanazon Göncz Árpád, aki évekig a rendszerváltás után Magyarország köztársasági elnöke volt?

Figyelt kérdés

Mások "szélsőjobbosnak" neveznek, de ez az egybeesés még nekem is annyira hihetetlennek tűnik, hogy muszáj rákérdeznem... egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ilyen egyértelmű és féreg dolog történhet.


Ez egyszerűen annyira irreális és abszurd lenne, hogy lehetetlennek tartom, bizonyára csak valami névrokon lehet, ugye?



2015. aug. 16. 19:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mivel a volt köztársasági elnökünk a 2. vh végén 1944-től hegyivadászként szolgált,...és nem Budapesten.... a válasz egyértelmű.
2015. aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

én erről még nem hallottam. rákerestem a neten, de csak néhány neonyilas oldalt dobott ki, azokon meg ugyebár olyanokról is szoktak írni, hogy izraelből küldik a chemtrailt magyarországra. szóval nem hitelesek.


göncz életrajzában sem találtam nyomát.

ettől függetlenül simán lehet.


ami viszont nem lehet, hanem biztos, hogy az ostrom elkerülhető lett volna, ha horthy ki tud ugrani a háborúból. onnantól kezdve a németek és itthoni seggnyalóik egy, már évek óta vesztes ügy miatt küldték a húsdarálóba a német és magyar katonákat.


ami szintén nem lehet, hanem biztos, hogy göncz árpád az egyik legtiszteletreméltóbb közjogi méltóság a magyar történelemben. a szocializmus időszakának nagy ellenállója volt, '56-os hős. emellett kulturális területeken is sokszor bizonyított, kiváló ember.


egy időben divat volt őt anyázni, főleg proli skinheadek részéről. de ők úgyis mindenre anyáznak, csak a náci hitsorstársaikra nem, ezért annak nincs sportértéke.

2015. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
7%
A börtönben "patkány" volt a beceneve az illetőnek, ahogyan a III/III-as ügynök fedőneve is -.-
2015. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
természetesen soha nem volt III/III-as, csak a korlátolt fantáziátokban.
2015. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
9%
Igen, egy és ugyanazon Göncz Árpád.
2015. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
11%

"természetesen soha nem volt III/III-as, csak a korlátolt fantáziátokban."


A kommunista oroszbarát Göncz, aki a saját népét árulta el, nem volt III/III-as? Ezt még magad sem hiszed el.

2015. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

nem volt sem III/III-as, sem hazaáruló. attól, hogy pár újpesti lakótelepről sipítozó skinhead meggyanúsítja ezzel, attól még ez hazugság.


ellentétben a mostani kormány bizonyos tagjaival, akik nem hogy III/III-asok és oroszbarát kommunisták voltak, hanem jelenleg is oroszbarát kommunisták.

2015. aug. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
4%
Attól, hogy te mosdatni akarod még nem lesz hazugság. Göncz az oroszoknak partizánkodott és ezt te is tudod.
2015. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
4%
Na jó azt elismerem, hogy a 3/3as mivoltára nincs bizonyítékom, mivel ezek azért nem túl publikus adatok voltak, de hogy partizánként comblövést kapott egy a magyar csendőrök ellen folytatott tűzharcban 44. december 26-án arra azért nem kevés tanú volt, és ebből vannak még ma élők is. Szóval itt a mosdatást be is fejezheted.
2015. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%

mekkora érvelés, öregem! neked hadtörténésznek kéne lenned.


harry potter létezett és legyőzte gandalfot, ezt te is tudod! sok tanú volt rá.

2015. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!