Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jó lenne, ha a...

Szerintetek jó lenne, ha a Jobbik kerülne hatalomra 2018-ban? Igen vagy nem? És miért?

Figyelt kérdés
(ÉRTELMES VÁLASZOKAT VÁROK)

2015. aug. 19. 22:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem igen. Kevesebbet lopnának, mutyiznának. Az EU-nak kellene kaparnia, hogy megtartsanak minket, fordulna a kocka a mi javunkra. Emelné a béreket.

Minden szempontból mi jól jönnénk ki. Csak Orbánék jönnének ki rosszabbul.

2015. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Szerintem ugyanolyanok lennének mint a görög siriza, ígérnek minden szép jót aztán kb. az ellenkezőjét csinálták.
2015. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 EagleHUN ***** válasza:
40%
Igen. És előző megválaszolta a sarokpontjait miért.
2015. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 EagleHUN ***** válasza:
64%
Bocs az elsőre gondoltam csak közbeírt vki.
2015. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

Én adnék nekik egy esélyt, hátha ők tudnánank úgy kormányozni, hogy nem a saját zsebüket nézik, hanem az ország érdekeit.

Ha mégse, akkor meg még mindig fel lehet akasztani az összes politikust a villanyoszlopokra.

2015. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%

Igen! Mert a jobbikosok többsége azt hiszi, hogy imádott viccpártjuk bármit is másképp tudna csinálni. A Jobbik előtt kormányon két lehetőség állna

1. az ígéreteik betartása és államcsőd -ezt nem vállalnál be

2. "Elszirizásodás" és lefekvés az EU előtt úgy, ahogy az eddigi kormányok.

Nos mit mondjak mindkét elképzelés felettébb mulattató lenne, mert mindkét esetben rádöbbenne az ide is kommentelő jobbikos sturmabteilbung, hogy amiben hisznek és amiért szinte totem szerűen imádják a pártjukat az mind hazugság, vagy működésképtelen. Már előre betegre röhögöm magam a gondolatra. :-)

2015. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Még a Jobbik is jobb lenne, mint a mostani maffiakormány, vagy mint visszahozni a már kétszer is bukott baloldalt.
2015. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

"Az EU-nak kellene kaparnia, hogy megtartsanak minket, fordulna a kocka a mi javunkra."


Fú. Biztos nagyon kaparna! Hiszen Magyarország egy aranybánya. Ez tartja össze az EU-t!


A viccet félretéve ugyanaz lenne mint a Siriza. Nagy populista duma, aztán homlokegyenest mást csinálnának, mint mondták, és folytatnák amit a Fidesz, ami előtt az MSZP: Lapátolnák az EU-s támogatást a haveri kör zsebébe.

2015. aug. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%
igen, mert imádnám végignézni a magyar államcsődöt megmagyarázó novák emőkét és zázrivecz gabit a tévében.
2015. aug. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

Nem lenne jobb, jó pedig főleg nem.


Az EU fontos Magyarországnak, aki ezt nem látja be, az nem képes élhető Magyarországot teremteni.


Igazából ha a Jobbik korrigálná a programját és 180 fokos fordulatot venne, akkor se lenne jó, mert egy demokráciában a nép akarata dönt. Ha ez a Jobbik esetében nem így lenne, akkor azért lenne szar mert akkor nem demokráciáról lenne szó. Ha a Jobbik beadná a derekát a népnek, akkor azért lenne szar mert a kétbites átlag jobbikos egy idióta náci, rájuk pedig egy okosabb kutya sem hallgat, úgyhogy szerintem ennyit el lehet várni egy kormánytól is.


Írhatnám azt is, hogy nem tudok azonosulni a Jobbikkal XY okokból, de teljesen felesleges, csak a zsidózás és a lepontozás menne, az ügyeletes jobbos írástudó vitapartner pedig lelépne ahogy megakad a gépezet, mert a tényeket nem tudja cáfolni.

2015. aug. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!