Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbik hatalomra kerül a...

Ha a Jobbik hatalomra kerül a következő választásokon akkor a Fidesz és a görög Siriza pártokhoz hasonlóan meghajol a pénzügyi hatalom előtt vagy valóban képviselni fogja a magyar emberek érdekeit?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed erről? Jó lenne egy rövid indoklás is.

2015. aug. 16. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Az a nagy helyzet, hogy nem tudhatjuk, hogy a jobbik nagy nemzetieskedése valóság-e vagy csak egy HATALMAS átverés a jobbik is
2015. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Természetesen mindenkor a magyar emberek érdekeit fogják képviselni, akár életük árán is.
2015. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés. Ha a Jobbik nyer, akkor a Fidesz nem lesz hatalmon, ergo nem fognak csinálni semmit sápítozáson kívül.
2015. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

"Természetesen mindenkor a magyar emberek érdekeit fogják képviselni, akár életük árán is."


Úgy akartad mondani, hogy természetesen mindenkoron a saját érdekeiket fogják képviselni, akár a magyar emberek élete árán is.

2015. aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
A pénzügyi hatalom azoknak a kezében van akik magasan képzett szakemberek, nem a zsidó háttérhatalom irányítja a világot. A jobbik a legalapvetőbb globális gazdasági trendekkel sincs tisztában.
2015. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Természetesen a magyarok érdekeit nézik pont ezért ilyen a programjuk. Magyar gazdaság egyebek. Plusz keleti nyitás miatt pénzügyi támadásoktól megvédenek keltről leakarják vinni az áfát plusz 40 munka után nyugdíjaztatni lehetne a férfiakat. Az eu val kapcsolatban nekem az a véleményem hogy nézzük meg mennyit kapunk és mennyit visznek ki.
2015. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

"plusz 40 év munka után nyugdíjaztatni lehetne a férfiakat. "


Ilyen sosem lesz, abba belebuknánk gazdaságilag. A férfiak munkája némileg fontosabb, mint a nőké. A nőket még éppen el tudjuk zavarni nyugdíjba negyven év munkaviszonnyal, mert amúgy sem valami nagy szám, amit elbohóckodnak a munkahelyükön, de a férfiaknak muszáj 55 évet ledolgozniuk, másképp tönkremegy az ország.

2015. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudhatjuk előre, de az biztos, hogy egyedül a Jobbikról képzelhető el, hogy a magyar emberek érdekeit figyelembe vegyék.
2015. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

""de az biztos, hogy egyedül a Jobbikról képzelhető el, hogy a magyar emberek érdekeit figyelembe vegyék.""



Elsősorban a saját zsebük megtömése a cél ha kell nyomtatnak maguknak pár százezer dollárt- majd Putyin bácsinak behódolni - a beígért 30 menekülttábor létrehozása Vona muszlim imádata érdekében



Ózdi vagyok -én már tudom mennyire jól tudnak "köpönyeget forgatni" és HAZUDNI!!!


Sajnos rájuk szavaztam az egész családdal együtt és ,még jó néhány munkatárs és ismerős. DE egy biztos ekkora BUTASÁGOT még egyszer nem teszünk!

2015. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Egymaga nem lesz kormányzó erő 2018-ban, max koalíciós összeborulás a Fidesszel.
2015. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!