Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbik hatalomra kerül,...

Ha a Jobbik hatalomra kerül, mire fogják ráhúzni a "homoszexualitás népszerűsítésének" büntető tényállását? Bűncselekménynek fog minősülni például az is, ha valaki egy meleg társkereső oldalra regisztrál?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 16. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Ezen én is sokat gondolkodtam.

Például Adam Sandler sok filmjében is jelen vannak a szexuális kisebbségek és szórakozottan figurázzák ki őket (a főszereplő jól elvan velük, nincs különösebb problémája), amit lényegében lehet népszerűsítésnek is venni.

Akkor most betiltanák ezeket a filmeket is?

2015. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom arra, ha valaki a homoszexualitást irreálisan pozitívnak állítja be, vagy olyan tulajdonságokat társít a homoszexuálisokhoz, ami nem igaz rájuk (legalábbis nem mindenkire és nem azért mert ők azok) és ezt terjeszti.
2015. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

"Bűncselekménynek fog minősülni például az is, ha valaki egy meleg társkereső oldalra regisztrál?"


Nem, az internet magánügy.


Főleg a médiákra, vonatkozna, újságokra, TV csatornákra...stb

2015. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem nem lesz ilyen. Egyszerűen kevésbé fogja uralni a közbeszédet ez a téma - helyesen. A Jobbik álláspontja az, hogy a szexualitás magánügy, mindenki azzal bújik otthon ágyba akivel akar, kinek mi köze hozzá? Elenyésző azoknak a száma - heterók és homokosok is - akik nyíltan, az utcán akarják közhírré tenni, kivel és milyen neművel élnek szívesen szexuális életet. Ez a liberalizmus egy próbálkozása - volt - a sok közül arra, hogy fellazítsák, tönkretegyék a társadalmi normákat.


A magyar társadalomnak a legkisebb problémája is nagyobb annál, mint hogy ferde hajlamú emberek szexuális gondjain rágódjon, sokkal jobban érdekli az, hogy miként nevelheti, megfelelő anyagi körülmények között hasznos állampolgárrá a gyerekét ebben a jobb sorsra érdemes országban.


A konzervatív emberek úgy gondolják - a tévedés jogát fenntartva - bármit is mondjanak egyes brit tudósok, hogy a homoszexualitás betegség. Azért, mert nekik nem lehet a ..zi kapcsolatból gyerekük, pereljék a jó istent, azért, mert szexuális gyakorlatukat undorítónak találja egy heteroszexuális ne őket okolják és ne zsarolják azt a társadalmat, amelynek ennél messze fontosabb problémái vannak.

2015. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 tetro ***** válasza:
61%
ez komolyan elhangzott a Jobbiktól?
2015. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%

Nem hangzott el, csak a szokásos hiszti. Mintha ez lenne az ország legnagyobb baja.


A fél ország éhezik, de az a fő téma, hogy vonulhatnak el Bp-en a gay pride-on a homoszexuálisokal. Irigylem a problémáitokat.

2015. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

"Főleg a médiákra, vonatkozna, újságokra, TV csatornákra...stb"


Valaki igazán mondhatna egy újságot, tv csatornát vagy akár milyen médiát példának, mert én melegként sehol nem láttam eddig, hogy ez akárhol is téma lenne, pedig több mint 70 csatornánk van a TVben, rendszeresen olvasok újságot, és interneten is böngészek. Ilyesmibe eddig egyszer sem futottam bele. Max akkor amikor van egy negyed oldalas hír arról, hogy felvonulás van.

Ez, hogy a "média tele van melegekkel, melegekkel foglalkozó témákkal" szimpla hazugság, semmi más. De szívesen várom az újságcímeket, tv-csatornákat.

2015. ápr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Ki tudja, talán nem lehetne lejátszani a Qeer as folk c. sorozatot a királyi tv-n. :) Kb. ennyiben merülne ki.
2015. ápr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Tilos lesz szórólapot osztani, és tüntetést szervezni hogy legyen minden ember meleg.


Úgy nem értem hogy ez miért téma. Senkinek nem fáj ha fogják egymás kezét, egy gyereknek se okoz lelki törést ha véletlenül meglát két férfit vagy lányt akik amikor találkoznak megcsókolják egymást.

Azért had legyen már joguk szerelmesnek lenni, érzelmet kimutatni, emberek vagyunk nem állatok.

A melegfelvonulás? Nem értem a dolgot de oké, nem megyek el és ennyi, egy félhalom olyan szerveződés van amit figyelmen kívül hagyok mert nem érdekel, nincs benne semmi.

Összegezve nem értem hogy a politika miért ad ennek hangsúlyt, ugyanis van egy fél rakat valós probléma amivel foglalkozhatnának.

2015. ápr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

"Tilos lesz szórólapot osztani, és tüntetést szervezni hogy legyen minden ember meleg. "


Szerintem ez a világon sehol nem fordult elő még.

Mellesleg senki nem lesz meleg azért, mert azt mondják neki, legyél meleg. Az egész Jobbik tanulatlanok csoportja!

2015. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!