Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért költünk egy rakás pénzt...

Miért költünk egy rakás pénzt augusztus 20-án tűzijátékra?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy nemzeti ünnep, de attól már nem is ünnep az ünnep, hogy nem használunk pirotechnikai eszközöket? Szerintem azt a pénzt megspórolhatnánk és költhetnénk értelmesebb dolgokra is. Egyébként is a kutyát se érdekli a tűzijáték, habár ők halálra vannak rémülve az idétlen durrogástól.
2015. aug. 20. 14:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Hagyomány, látványos, sokan megnézik tévében, élőben is.
2015. aug. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Mert buták vagyunk.
2015. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%

Inkább költsük egészségügyre, ugye? :D

Túl sok az ilyen begyöpösödött ember az országban, aminek semmi nem jó...

A legfontosabb ünnepen ne legyen tüzijáték?, drága, akkor meg minek? Az élet is elég drága, minek az.

2015. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 szántóvető ***** válasza:
98%
ha nem költenénk tűzijátékra akkor sem változna az emberek életminősége,nem fizetnénk kevesebb adót stb.akkor már legyen tűzijáték.
2015. aug. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
4%
Hogy bizonyos körök gazdagodjanak! Parasztvakítás az egész, semmi más!!
2015. aug. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Durran egyet, meg van egy kis fénye, hűha ez aztán nagyon érdekes! Ennél még az is jobb lenne, ha ingyen sört osztogatnának az embereknek.
2015. aug. 20. 14:55
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fellövik azt a pénzt, akkor hazaviszik.
2015. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%

1. Nem annyira sok pénz az. Persze, az egyszeri embernek igen, de nem is Józsi bácsi és Mari néni pénztárcájából fizetik ki. Legalábbis nem közvetlenül.


2. Az ember nem gép, szüksége van nem racionális tevékenységekre, amik kizökkentik a szürke hétköznapokból. Ünnepekre, ünneplésre, látványosságokra.

2015. aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
Én gyerekként imádtam a tűzijátékot. Lehet hogy te megöregedtél és besavanyodtál, de igen sokan élvezik. Évente fél órát kibírsz te is meg a kutyáid is.
2015. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem költjük el ezt a pénzt rá, az elvtársak szépen zsebrevágják, mint általában. Ugye nem gondoltad komolyan, hogy azt az összeget bármikor is az ország javára fordítanák? Ó, a kis naiv :$$$

A kutyák meg majd túlélik valahogy. Nehogy tőlük függjön már, hogy mit hogyan ünneplünk...

2015. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!