Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Honnan van a legjobb kilátás...

Honnan van a legjobb kilátás az augusztus 20. -i tüzijátékra?

Figyelt kérdés
Főleg fotózni szeretnék, és mivel ez lesz az első alkalom, hogy el tudok menni, jó lenne egy pár ötlet, hogy honnan van a legjobb kilátás.

2013. aug. 7. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha fotózni akarsz célszerű valamelyik híd közepére menni, csak ott hatalmas tömeg szokott lenni szóval lehet már 1 órával előbb érdemes odamenned. Vagy ha kicsit közelebbről szeretnéd célszerű a Budai rakpartra menned de akkor nem biztos hogy jól belátod a Gellért hegyet.

Sajnos nehéz így jó helyet találni. Én már 3 éve nem járok pont ezért mert a felé nem látom rendesen, ezért nézem inkább TV-ben ott legalább mindent mutatnak ami a lényeg.

Legjobb ha van egy ismerősöd akinek a lakása pont rálát a Dunára meg a Gellért hegyre azok a legjobb helyek.

2013. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, sajnos nincs ismerősöm sem.

Jöhetnek még ötletek és előre is kösznöm.

2013. aug. 8. 00:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Fotózni legjobban a Margit híd közepéről tudsz, mert onnan látszik minden. Ha lejjebb mész a Margit hídtól, akkor jobbra-balra kell forgolódnod, egyszerre nem látsz mindent.
2013. aug. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem - ha nem jön össze a híd -, akkor Budán érdemesebb maradni, a Kolosy tér környékén. Mi legalábbis onnan szoktuk nézni, és jól lehet látni.
2013. aug. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A Gellért hegyről vajon milyen lenne?
2013. aug. 8. 12:48
 6/7 anonim ***** válasza:

A Gellérthegy jó ötlet, az lenne a másik vége, ahonnan mindent belátni, csak egy baj van velem leszokták zárni ilyenkor.


A Citadelláról tavaly kivételesen lehetett nézni, hogy az idén hogy lesz, nem tudom.


(A 3. voltam.)

2013. aug. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A MArgit hidat nem szokták lezárni? HA igen, akkor fotós igazolvánnyal felengednek?
2013. aug. 8. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!