Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aszt olvastam hogy megszünteti...

Aszt olvastam hogy megszüntetik a munkanélküli segélyeket de nekem meg megadták akkor most mi van?

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 08:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Orbán csak találgat mert 2015 nem akarják adni de csak adnak mi van most?
2015. aug. 21. 08:25
 2/7 anonim ***** válasza:

Munkanélküli segély régen nincs. Álláskeresési járuléknak hívják.

Ahol ezt olvastad, valószínűleg azt is, hogy Orbán személyesen cimborál az ördöggel, feket misét celebrál Semjén papával, csecsemővért iszik, és ki akarja nevezni főinkvizítornak Mészáros Lőrincet, és aki nem teszi le az alapfokú fociismereti vizgát, attól megvonják az állampolgárságot.

Hát, VV Viktor minden, csak nem angyal, de azok se, akik a suttogó propagandával hülyeségeket terjesztenek.

2015. aug. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2: Tényleg arról volt szó, hogy megszüntetik és átadják az egész segélyezési rendszert az önkormányzatoknak. Gondolom erre gondolt.
2015. aug. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet. De ettől még nem szűnik meg. Az iskolák se szűntek meg attól, hogy más letta fenntartó.
2015. aug. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4: Igen, csak először a sajtó, élén az Indexszel úgy kommunikálta le, hogy megszűnik. Aztán mindenki bepánikolt, főleg a kisebbségiek.
2015. aug. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Munkanélküli segély nincs.

Álláskeresési járadék van, de az maradni fog továbbra is, az nem segélyezési, hanem társadalombiztosítási ellátás.


Az aktív korúak ellátása - foglalkoztatást helyettesítő támogatását (FHT) akarják visszaszorítani. Nem megszüntetni! Csak évente 25%-kal akarják csökkenteni a ráfordított összegeket, és a közmunka felé akarják tolni a jogosultakat.

Már most jelzem: ez nem fog sikerülni!

2015. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"4: Igen, csak először a sajtó, élén az Indexszel úgy kommunikálta le, hogy megszűnik. Aztán mindenki bepánikolt, főleg a kisebbségiek."

NEM VAGYOK CIGÁNY BARÁTOM,ÚGY HOGY NE MONDJÁL ILYENEKET,MEG NORMÁLIS VÁLASZT KÉRTEM, AMIT 1-2 FELHASZNÁLÓTÓL MEG IS KAPTAM, KÖSZÖNÖM NEKIK.

2015. aug. 21. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!