Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a kormány propaganda...

Akik a kormány propaganda reklámban szerepelnek, azokat lefizették?

Figyelt kérdés
Felháborítónak tartom, hogy már hetek óta ezeket hallani félóránként, hogy "Növekvő gazdaság, végre a külföldiek is elismernek minket" és hogy "Mióta a rezsicsökkentés van, 100ezer forintot tudok megspórolni egy év alatt" és hogy diadalittasan közlik, hogy a "Magyar reformok működnek!"...

2015. aug. 21. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
A koreai reformok működnek :D
2015. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy nekem fel megy az agyvizem minden egyes "kormányinformációnál'
2015. aug. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 tetro ***** válasza:
91%

kérdező, neked az nincs meg, hogy a reklámokban színészek és statiszták szerepelnek?

azt tudod, hogy a színészek a filmekben nem halnak meg igazából?

2015. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

tetro...

Na, erre nem gondoltam volna :O

A helyükben nem vettem volna részt az ilyen agymosó propaganda reklámba, és úgy elküldtem volna a rossebbe azokat a Fideszeseket a jó büdös q.r.v.4 anyucikájukba, hogy azt magam is megbánnám.

2015. aug. 21. 19:21
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Igen, azok fizetett statiszták
2015. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 tetro ***** válasza:
55%

19.21

te igen. én se adtam volna az arcom ilyenhez. de szerintem van aki egyetért velük. meg van akit nem érdekel. a kettő közül valamelyik örült annak, hogy kap néhány százezer forintot egy napnyi munkáért.

2015. aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Nekik az csak egy meló és röhögnek azokon a marhákon, akik azt képzelik, hogy ettől ők most nagy fideszesek :)

És ha tv-t nézel, akkor mély tisztelettel, de te vagy a marha.

2015. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Az egyik amúgy nem pont valami államtitkárfeleség?
2015. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Azért hogy lehet ennyire gerinctelen a kormány, hogy több százezret is képes egy statisztának egy szereplésért?

Erre megy el a pénzünk, amit mi befizetünk ahelyett, hogy értelmesebb dolgoka költenék azt a töménytelen mennyiségű pénzt, mondjuk a EÜ és a KÖZOKTATÁS TÉNYLEGES fejlesztésére, na meg a közbiztonság javítására...

2015. aug. 21. 19:30
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Fizetett statiszták, de nem is akárkik.

2015. aug. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!