Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi van most a Tolvajkergetőkke...

Mi van most a Tolvajkergetőkkel? Azt tudom, hogy Tomcat előzetesben van, de mi van magával a szervezettel?

Figyelt kérdés
Hiszen a Tolvajkergetők nem Tomcatből áll... mi van a vidéki és kerületi csoportokkal?
2015. aug. 23. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elvannak magukban, néha lebuktatnak egy-egy tolvajt, de azért szerintem érezni, hogy az egész szervezetet Tomcat fogja össze, nélküle kissé döcögősen haladnak, a kommunikációjuk pedig közel 0.
2015. aug. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hogy vehetném fel velük a kapcsolatot? A fb-on megint nincsenek fenn, csak néhány vidéki csapat. Az az érzésem, hogy a Rendőrség központilag lép fel ellenük.
2015. aug. 23. 19:34
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
Látom nem vagy tisztába a "szervezet" előéletével kapcsolatban, egy rasszista bagázs az egész, minden rész megrendezett hazugság sokak szerint, ne vedd fel velük a kapcsolatot.
2015. szept. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem tűnnek rasszistáknak. Csak azt látom, hogy volt egy-két balhéja Tomcatnek - szerintem különben ezért kapott ilyen példátlanul kemény eljárást -, de különben felléptek valami ellen, ami ellen a rendőrség is képtelen. Az szerintem vicc, hogy egy tolvajt elfognak egy 200.000 biciklivel, majd aznap este kiengedik...
2015. szept. 14. 18:52
 5/12 anonim válasza:

Megrendezett hazugság? Talán beszélták már bármelyik taggal is, hogy mennyi munkát és kockázatot vállaltak egy videó megszületéséhez?


A Kérdésre válaszolva: a csapat sajnos eléggé szétszakadt Tomcat előzetese óta, viszont a közeljövőben visszatérnek. Átalakulnak.

A közeljövőben várható a visszatérésük. :)

Üdv: Az egyik tag közeli ismerőse. :)

2015. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2015. okt. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

Sziasztok, Tomcat vagyok. Már nem előzetesben.


A Tolvajkergetők megszűnt, mert erre kényszerítettek bennünket. Feloszlattuk az egyesületet. Néhány helyi csoportunk még hisz abban, hogy őket majd hagyják működni, és folytatni akarják, de majd ha ők is fél évet rohadnak a sitten a semmiért, meg fogják gondolni.


Hamarosan lesz minderről egy videoblog, ahol mindent elmagyarázunk.

2015. nov. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves Tomcat! Ha tényleg te vagy az, akkor hogyhogy nincs tele még minden azzal, hogy már kiengedtek az előzetesből? Tudtommal még ott kéne, hogy legyél, nem?
2015. nov. 1. 10:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves Tomcat, (már ha tényleg te vagy az, ugyanis a nagyon hosszú hallgatás okot ad a trollkodásra, de a snecik is elég aktívak). Bármit, bárhol nézünk, nincs rólatok semmiféle információ. Lelkes segítők még mindig lennének, de a közvélemény azért tükrözi a lejárató cikkeket, mert még csak meg se véditek magatokat verbálisan. Fél év hallgatás állt be, közben mégis jöttek jelek, hogy pár érintett tagotok, vagy már egy ideje te is tudtál volna beszámolni, vagy reagálni.
2015. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A YouTube csatornánkon pár napja raktunk ki egy vlogot, amiben látható vagyok, és már fenn van a következő is, hétfőre beidőzítve. Elég bizonyíték, hogy nem vagyok börtönben?
2015. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!