Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csurka István már '98-ban...

Csurka István már '98-ban megmondta, hogy tucatjával fognak jönni az illegális bevándorló, miért nem hittek neki?

Figyelt kérdés
És nem fogunk tudni ellene tenni semmit. Csak nézzük őket mint a moziban. Hiába a kerítés meg akármi.

2015. aug. 23. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

Mi mit tudnánk tenni ellene?

Nem ölhetjük halomra őket, emberi jogok miatt.

Szerbia megtehetné viszont, h megállítja sortűzzel :D Nem a mi hibánk és nem is mi járunk rosszul, ha átmennek magyarországon.

2015. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

Az a baj, hogy megy az szarakodás, aztán a vége az lesz, hogy megint mi faragunk rá.


Ilyen szempontból szerintem Izraelt kéne szem előtt tartani, az ő példájukat kéne követni.


Nekem ez az egész olyan, mintha egy viszonylag egészséges szervezetet megfertőzne valami vírus és az immunrendszert szándékosan akadályoznánk a dolga elvégzésében. A végét szerintem mindenki látja és ebből csak egy győztes lesz... nem nehéz rájönni, hogy ki.

2015. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%

Mert a liberalizmus uralja az országot, meg Európát.


Ha, nem az uralná, akkor egy migránst sem látnál.

2015. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%

szegény csurkát nem lehetett már komolyan venni

jajj azok az íves beszédek, azok a liberális férgek

2015. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

"jajj azok az íves beszédek, azok a liberális férgek"


Azt Torgyán mondta :P

2015. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
Én apám már 30 éve mondta : Ha megindul a sárga veszedelem akkor lesz baj. ( nem sárgák igaz, de idegenek )
2015. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
A fenét se érdekelte ennek a III/III-es egykori kommunista báró besúgónak a véleménye.
2015. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

"Én apám már 30 éve mondta : Ha megindul a sárga veszedelem akkor lesz baj."


"Csurka István már '98-ban megmondta, hogy tucatjával fognak jönni az illegális bevándorlók"


Nekem is kéne valami rohadt okosat mondani a távoli jövőbe, aztán várni hogy bejöjjön.

2015. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az én apám a 80 évek közepén halt meg, és igencsak kisgyerek voltam mikor hallottam tőle. Persze azt hittem zizi egy kicsit. Mondott más dolgokat is, és igencsak bejött.

Nem volt jós.

2015. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én már 20 éve mondtam hogy ez az orbán veszedelmes bűnöző pedig kristálygömböm sincs


akkor kapok pacsit mert bejött?

2015. aug. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!