Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok akik támogatják a bevándo...

Azok akik támogatják a bevándorlók beengedését Európába, azok mit gondolnak, miből fogjuk eltartani őket?

Figyelt kérdés
Nem értem akik segítik, támogatják őket. Bezzeg az ukrajnai magyarokra nem gondolnak, vagy a hazai, létminimum alatt élő, emberekre, gyerekekre....felfoghatatlan nekem...érdekes, ide jönnek, mikor azt mondják, hogy Európa maga a fertő, túl nagy a szabaság, a liberalizmus...miért nem Szaúd-Arábiába mennek a muzulmán menekültek??

2015. aug. 23. 20:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Leginkább az EU pénzéből.

Ezt magyarázd el a szíriai keresztényeknek is, hogy ők muszlimok és takarodjanak Szaúd-Arábiába.

2015. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 tetro ***** válasza:
66%

1. konkretizálnod kellene, hogy szerinted mit jelent a menekültek beengedésének támogatása. szerintem egy baromság a kerítés. akkor én támogatom a beengedésüket?

2. az ukrajnai magyaroknak is szerintem menedéket kellene adnunk, ha háború elől menekülniük kell.

3. az hogy a menekülteknek mi köze az itt élő szerencsétlenekhez, azt nem igazán értem. egyszerűen csak csúsztatsz szerintem. ha valaki szerint a menekültek helyzetét meg kell oldani valahogy, az ezzel nem állítja azt, hogy a többi problémával ne kellene foglalkozni. vagy ez a kormány egyszerre csak egy dolgot tud csinálni?

4. a menekültek azt mondják, hogy Európa meg a fertő? hol és mikor állított ilyet a menekültek bármelyik képviselője?

5. Szaúd-Arábiában a sokszorosa a menekült ahhoz képest amennyi nálunk van. Tájékozatlan vagy.

6. Nem csak muzulmánok menekülnek, hanem rengeteg keresztény is.


Kb ennyi hülyeség van abban amit írtál. Nagyon nagy kérés lenne, hogy a következő gyűlölködő ideböffentésed előtt tájékozódj kicsit?

2015. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Dolgoztatni kell őket, hogy fizessék a gyerekeink nyugdíját :LOL
2015. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Semmiből. Majd ők eltartják magukat munkából, ahogy mindenki más. Ez egy teljesen rossz gondolkodásmód, hogy mi kit miből tartunk el. Aki az állam pénzén él, az inkább erőltesse meg magát egy kicsit.


Gondolok az ukrajnai magyarokra is. A nyílt határok azt jelentik, hogy aki haza akar jönni, annak szabad. Ellenben pl egy EU határzár, amit sok ember támogat itt az kizárná az ukrajnai magyarokat a hazájukból. Tudom, nektek az a bevándorló aki muszlim és néger, de a valóság nem a ti fejetekben létezik. Bizony rengeteg magyarországi bevándorló az elcsatolt területekről származik.


Azért ide jönnek, mert ide akarnak. Vagyis Nyugat-Európába, csak keresztülmennek az országunkon. Az ő döntésük. Az embernek joga van szabadon eldönteni hova akar menni, nem te mondod meg.

2015. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%

"Ezt magyarázd el a szíriai keresztényeknek is, hogy ők muszlimok és takarodjanak Szaúd-Arábiába."


Attól hogy keresztények, miért is nem illegális bevándorlók?

2015. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

"Azért ide jönnek, mert ide akarnak."


Arról azért hallottál, hogy minden ország bizonyos beutazási feltételekhez köti, hogy átléphesd a határait. Te ezeket vagy teljesíted és bemehetsz, vagy nem és akkor nem fognak beengedni, tranzitban sem és kész.


Van ahol elég egy igazolvány, van ahol útlevél, sőt vízumok, oltások kellenek. Ha ez előírt okmányokkal nem rendelkezel nem fogsz oda legálisan beutazni akármennyire is akarsz.


"Vagyis Nyugat-Európába, csak keresztülmennek az országunkon."


Nekünk jogunk van előírni, kit, és milyen feltételekkel engedünk át a határainkon. Sőt, a schengeni határainkat kötelességünk védeni az illegális bevándorlók ellen.


"Az ő döntésük. Az embernek joga van szabadon eldönteni hova akar menni, nem te mondod meg."


Nagy eszed van. Akkor menj el az USA - ba minden papír nélkül, vagy épp Szaúd - Arábiába és mondd nekik azt a határon, neked jogod van oda menni, ahová akarsz.

2015. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 tetro ***** válasza:

20.51

szövegértéssel vannak problémáid.

1. állítás: a bevándorlók muzulmánok

2. magyarázd el a keresztény menekülteknek (mert nem mind muzulmán), hogy menjenek muzulmán országba.

3. te belekötsz, hogy a keresztény is menekült. pedig ennek ellenkezőjét senki sehol nem állította, és nem is volt erről szó :D

2015. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha a 6-os annyira otthon van a nemzetközi jogban, akkor gondolom azt is tudja, hogy (majdnem) minden állam aláírta a genfi egyezményt, ezzel vállalva, hogy fogadja és ellátja a menekülteket, függetlenül attól, hogy milyen papírokkal és honnan jönnek.
2015. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%

"ezzel vállalva, hogy fogadja és ellátja a menekülteket, függetlenül attól, hogy milyen papírokkal és honnan jönnek."


Persze kérdés, ki a menekült? Mert aki Szerbiából (Macedóniából, Görögországból) jön, annak az élete ott már nincs veszélyben. Akkor meg miért fogadjuk be őket?

2015. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
A genfi egyezmény nem ismeri a "biztonságos harmadik ország" fogalmát. Nem csak szomszéd államba lehet menekülni, hanem oda, ahova az illető akar és tud, ettől függetlenül kötelesek vagyunk fogadni. Tudom, az Orbán mondott hasonlókat, meg próbál ügyeskedni, de ha erre hivatkozva tagadunk meg kérelmeket, akkor keményen meg leszünk fingatva a kötelezettségvállalásaink nem teljesítése okán.
2015. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!